• Fantasy

Rocky IV (1985)

No , já moc jako nevím co mám říct, tenhle díl je samozřejmě dobrý jako ty ostatní ale u mě prostě nějaké věci moc nebodovali . Příběh sice celkem újde ale nějaké postavy či věci ve filmu mě moc nepobavily a já bych si je představoval trochu jinak.     ( Například finálová vítězná scéna ) Ale i přesto všechno , jsem Rockymu stále fandil aby to opět dokázal a byl šampiónem ( jo a výlet do Ruska mě tak občas celkem bavil ) . No uvidíme co se stane dál ;) 4 hvězdy 68%

Rocky III (1982)

I když je tento díl o něco hůře hodnocený oproti ostatním dílům z Rockyho série , stále jsem si ho prostě užil. Přiznávám že příběh byl už o malinko horší než ostatní díly. ( A taky mě zamrzelo že už Rocky nevyběhl ty dlouhý schody ) Ale i přesto všechno jsem Rockymu stále fandil a doufal že to zase dobře dopadne :) Prostě fajn třetí pokračování. 4 hvězdy 70%

Rocky II (1979)

Já prostě musím říct že tohle druhé pokračování Rockyho je určitě minimálně stejně dobré jako první díl ale já si myslím že je možná i lepší . Humor ve filmu sice trochu polevil,za to však příběh se mi o hodně víc líbil ,protože Rocky má konečně za co bojovat , za svou ženu a za své novorozené dítě. Prostě jsem neočekával že druhý díl bude až tak dobrý :) 5 hvězdy 85%

Rocky (1976)

Tak já jsem se k tomuhle filmu konečně dostal a podíval jsem se na něj, a tady je můj názor : Celkově to bylo prostě určitě moc zajímavý a samozřejmě chytlavý ( a samozřejmě i úžasný soundtrack ). A příběh je podle mě jednou z nejlepších věcí z celého filmu protože je prostě skvělý ,a Rocky je samozřejmě hned od začátku filmu také sympatický i s dalšími postavami. A taky musím říct že i některé vtipy byly dobré . Prostě takový pohodový film , o mlácení :) 5 hvězd 85%

Dračí srdce (1996)

No , jakože chvilkami je to docela fajn pohádka ale potom už nic moc . Humor ve filmu je taky občas fajn ale příběh mi prostě nějak trochu nedával smysl . Prostě na naše domácí pohádky to nemá :)     3 hvězdy .

Teletubbies (1997) (seriál)

Já se jich bojím

Dora a ztracené město (2019)

Já moc nevím co si mám úplně o tomhle filmu myslet. Film působí jako byste smíchali Jumanji a Indiana Jonese dohromady potom to poupravil na dětskou verzi a dali tomu jméno "Dora the Explorer". Zase ale na druhou stranu, občas jsem se celkem u nějakého vtipu docela bavil, (a podle mě to taky děti docela pobaví ) prostě žádná hrůza či děs . 3 hvězdy

Shazam! (2019)

Já bych to popsal jako něco jako "parodii " na superhrdiny . Já si myslím že humor v tomhle filmu je celkem fajn (občas) ale to je asi tak nějak vše dobré či povedené . Příběh mi přijde že je celkem pomalý a podle mě se daly nějaké části filmu nějakým způsobem zkrátit či tam vůbec nemuseli být. A postavy jsou občas také fajn ale spíše celkem taky úplně nic moc. Prostě moc nevím co si mám tak nějak myslet , proto jdu zlatou střední cestou , tedy 3 hvězdy :)

Temný rytíř (2008)

Řeknu to takhle: Je to asi nejlepší film s Batmanem který jsem kdy viděl, avšak na tak velké hodnocení jsem moc nepřistoupil . Ano uznávám je to určitě moc zajímavý a dobrý film (obzvlášť padouch mě bavil) ale já dávám 5 hvězd jenom když si několik dní po zhlédnutí nějakého filmu nebo seriálu říkám něco jako " tak to bylo hustý , chci to vidět znovu "nebo něco podobného. Každopádně mě to i tak určitě moc bavilo ale u mě to jsou jenom ty 4 hvězdy :)

Matrix Revolutions (2003)

Určitě musím říct že je to mnohem lepší než druhý díl ale furt samozřejmě o trochu horší než první díl . Důvod proč si tohle myslím je prostý : Je to podle mě v mnoha ohledech lepší než druhý díl např. Lepší bojové scény , větší napínavost , dojemější než minule a i více nadupaný příběh a postavy,ale samozřejmě je to můj názor :) Avšak teď moc nevím, zda se mám kouknout na poslední díl který má ale také nejhorší hodnocení , no tak uvidím . Každopádně za mě to jsou 4 hvězdy.