• Fantasy

Sedmero krkavců (2015)

Je to taková trochu netradiční pohádka pro dospělé ale už dlouho jsem si nějakou pohádku takhle moc užil . Film má krásnou muziku , super postavy , příběh je prostě NEUVĚŘITELNÝ , a celkový dojem filmu je prostě neuvěřitelně boží .Navíc příroda ve filmu je krásně natočená , a možná mi přišlo teda že se ve filmu až moc některé věci vysvětlují ale to je jenom malý detail a prostě se na tenhle film podívám moc rád znovu . A doporučuju se podívat . Dávám 5 hvězd .

Shrek a duch lorda Farquaada (2003)

Podle mě je tohle taková fajn krátká zábava . Příběh újde a animace na rok 2003 také újde . Prostě celkově fajn takže dávám 4 hvězdy .

Kdopak by se Shreka bál (2010) (TV film)

Trochu mě to překvapilo jak je to dobrý čekal jsem totiž něco špatnýho a vona to byla dost dobrá strašidelná zábava . Animace je podle mě super a  příběh je sice krátký ale určitě ne nezajímaví , proste celkově fajn zábava .Za mě to jsou 4 hvězdy.

Dračí záchranáři (2019) (seriál)

Myslel jsem si ze začátku že to je nějaká kopie filmu Jak vycvičit draka, než jsem potom zjistil že seriál je od Dreamworks . Takže potom není překvapení že jsou tam podobné modely postavy a tak . Každopádně to podle mě není nějakej zázrak, ale chvilkami to pobaví takže dávám 3 hvězdy.

Mezi živly (2023)

Jakože tohle u mě tohle bude asi jeden z těch méně dobrých animovaných filmů ale jinak mi přišel fajn . Animace je jako u každého filmu od Pixaru naprosto výborná ale příběh už mi přišel trochu míň dobrý . Je mi líto že toho "živlového města " neukázali více, ale nápad filmu je fajn a sice mi dalo dost zabrat rozhodnout se mezi 3 nebo 4 hvězdami ale jak jsem říkal mě to přišlo fajn takže za mě to jsou 4 hvězdy.

Strašidelný dům (2023)

No nevím jestli to už Disney někdy udělal ale tady se podle mě pokusil o něco jako "dětský horor", A to se mi teda moc nelíbilo. Postavy ,nevím jestli měly, každopádně mi nebyly moc sympatické snad jen za mě ten tlustej brejlatej děda. Taky mi přišlo že na dnešní dobu to nebylo moc dobře zpracovaný ale já o těhlech věcech moc nevím. Takže jsem se u tady toho filmu rozhodoval mezi 2 až 3 hvězdami ale zase nějakej špatnej film to nebyl takže dávám 3 hvězdy.

RINTINŤULPAS (2006) (seriál)

No není to špatná pohádka pro děti . Přijde mi to trochu teda netradiční že jeden díl má asi tak minutu nebo dvě ale mě to i docela bavilo,  za mě to jsou 4 hvězdy

Vánoční kronika (2018)

No můj názor je že to tak dobré teda nebylo .Santa je sice občas fajn ale ve filmu jsem se jedinému vtipu nezasmál a nevím proč přišlo mi že Santovi "skřítci" nejsou ani trochu roztomilý ani vtipný ( mimoni mi přišly lepší ) ,ale u mě film asi zachránilo pár těch scén třeba to Santovo hudební číslo a tak dále takže za mě to jsou 3 hvězdy .

Ulice (2005) (seriál)

Tak jo tohle je teda hodně nudnej seriál . Nemá vůbec žádný děj všichni se tam v podstatě jenom hádají nikdo není moc milý na toho druhýho. Navzájem se tam všichni pomlouvají a oukej občas je tam trochu romantika která ale bohužel vede k dalším hádkám atd ale dávám svůj obdiv že tenhle seriál se drží tak dlouho za mě to je pouze 1 hvězda ...

Leo (2023)

Velmi velmi překvapený jsem byl když jsem tenhle film viděl . Film má krásný příběh super postavy i humor je fajn a moc se mi to prostě celkově líbilo ale já moc nemusím muzikály za to je ta jedna hvězda u mě dolů ale jinak nemám absolutně co vytknout proto dávám 4 hvězdy