• Fantasy

Hra na oliheň (2021) (seriál)

No tak tenhle seriál má dvě stánky , jedna vám říká že to je neuvěřitelná kravina že příběh je šílený a taky že je to dost pesimestycký a ta druhá vám říká aby jste to dokoukali protože je zajímavý jak to asi dopadne koho zabijou koho ne a kdo to vlastně vyhraje nebo jak to vyhraje . Takže  bych asi udělal kompromis a dal tomu 3 hvězdy , což podle mě není zas tak špatný .

Iron Man 3 (2013)

Já si myslím že série Iron mana se velmi povedla ,a to myslím úplně všecky díly z toho tento si myslím že je stejně dobrý jako ty předchozí .Záporák je teda podle mě trochu slabší než ti předtím ale jinak nemám co vytknout hlavní postava se poučila že mít doma 50 super obleků není úplně fajn a sice přišla o domeček ale to nevadí .Já si myslím že za mě je to povedený film .

Ninjago (2011) (seriál)

Nejlepší a nejznámější lego seriál který kdy existoval (podle mě ) má fajn postavy fajn záporáky příběh je teda spíš oukej ale to nevadí rád se podívám i na další díl protože mě to furt a neustále  dokazovalo překvapovat .Každá série se navíc soustředí na nějakou jinou postavu takže se vždycky něco nového dozvíme a jako seriál pro děti je to přímo perfektní a starší diváci si myslím že si to užijí také (sice teda asi mín ale užijí )

Howlův kráčející hrad (2004)

Nádherný anime film který mě ohromil a po jeho zhlédnutí jsem musel furt říkat "vau ,tak tohle byla bomba" film má krásnou animaci krásný příběh super postavy super prostředí myslím si že i humor je fajn  prostě v podstatě nemám nic co bych mohl kritizovat možná teda mi chvilkami přišlo že děj nedává moc smysl ale nic není dokonalé a já si myslím že tohle je krásný film o přátelství a lásce na který se rád podívám znovu :)

Iron Man 2 (2010)

Já si myslím že tohle je úplně stejně dobrý jak předchozí díl . No dobře asi to nemá úplně doslova stejnou šťávu jako první díl ale to mi vůbec nevadilo a úplně žeru tohohle novýho padoucha " chci sveho papouska ,kde je muj papousek !?"ale i tak za mě dobrý film .

Iron Man (2008)

Konečně další Marvelovka která mě bavila. Příběh je v pohodě a postavy taky a hlavně hlavní postava mi je aspoň trochu sympatická ale zase to nechci úplně přechválit ne že by to nebylo dobrý to netvrdím ale čekal jsem od toho nevím proč trochu víc . Každopádně za mě to byl dobrý film a myslím si že jeho další díly jsou stejně dobré jako tento .

Deadpool 2 (2018)

Už u minulého dílu jsem nedal moc velké hodnocení ale tohle bylo o kousek lepší ale furt to není žádná sláva a jsem rád že už tenhle díl není tak sprostý . Narozdíl teda od minulého dílu mě to chvilkami i bavilo a i některé vtipy se mi tentokrát víc líbily ale bohužel se mi celkově film nelíbyl na tolik abych mu dal větší hodnocení než dvě hvězdy. Ale kdo ví třeba další díl bude zase opět o něco lepší ...

Deadpool (2016)

Tak jo budu upřímný tohle se mi prostě moc nelíbilo . Žádný z Deadpoolovo vtipů mě moc nepobavil a jeho historie mi prostě říká že Deadpool je podle mě spíš zmetek  než hrdina příběhu . Jo oukej chápu že tohle mělo být odlišný od jiných filmů kde se prostě řekne "dobro zvítězí a zlo padne " tady je to spíš něco jako " uhněte mi z cesty ať můžu zabít toho kdo mi to  provedl !" Prostě ne tady se mi to prostě nelíbilo. Zas na druhou stranu si myslím že dvojka byla o něco lepší ale furt to není žádná sláva ...

Captain America: První Avenger (2011)

Abych se přiznal tak tohle se u mě moc nepovedlo, příběh mi moc nedával úplně smysl a konec filmu taky . Dobře přiznávám že film se prostě odehrává v prostředí se svalnatejma vojákama  a s lidma co si umí sundat obličej abych  potom zjistili že jsou to vlastně červení kostlivci .Abych se prostě přiznal u mě to moc nezabodovalo .

Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)

Abych se přiznal tak já moc na černobílé filmy nekoukám ale tenhle se mi i docela líbil a některé scény mě i docela pobavily jinak nemám co dodat .