Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Reality show jak má být skvělé,svižné a Gordon.

Melancholie (2011)

Bylo to velice emocionálně vypjaté dílo,do teďka nevím co si o tom mám myslet.Ale že by měl takle vypadat katastrofický film o konci světa,to zas tak úplně nemyslím.Lars je hold jinej režisér než všichni ostatní,to všichni víme.

Cizinec (2010)

Začátek velice povedený ale pak to šlo trošku,výceméně z kopce.Ale na 3 to bylo,dvě jsou hrozně málo,protože v tom trochu napádu a vtipu přece jen bylo.

Pařba v Bangkoku (2011)

Lepší jak jednička ne,stejně dobrá určitě.Jednička je možná o trochu svižnější,tady je ten začatek a trochu zdlouhavější něž u prního dílu ale pak se to rozjede ve velkém stylu.Nechápu lidi jak sem píšu že je stejné jako jednička,vzdyť to nevadí, bylo to zabavné před lety bude to i teď.Že je to přehnaný to všichni víme,ale to taky není žadné srdcerivné drama ale komedie to tak lidi musíte tak brát.

Captain America: První Avenger (2011)

Nebylo tak uplně blbé jak jsem bál,z trailerů to vypadalo docela na pěknou p..ovinu a podle prvních 30 minut bych tak i soudil.Ale pak se docela rozjelo(docela myslím jen když tak byly ty šílěně našláplý uber fašisti),jinak to nudný domlouvaní co dál mě moc nebralo.Hugo Weaving jako hlavni padouch vinikající,za něj a za dobrě vizuálně vypadající akce dám tři.Chtěl jsem dát dvě ale za ten konec ale dám tři ať nežeru.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Užasněj film,když jsem ho viděl po druhý tak to bylo ještě lepší něž poprví.Tak musím dát těch 5.

Hop (2011)

Já jsem se bavil.Je to teda ten film jen na jedno puštění,po druhý už si to asi nepustím.Ale použít hlas Russell Brand na velikoční králíčka podle mě nebyla moc dobrá volba,mě ten jeho hlas přijde jak kdyby byl furt na mol.Ale na druhou stranu hlas Hugh Laurie potěšil a David Hasselhoff .............

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tohle nebyl vůbec film o Harrym Pottorovi,nemělo to vůbec nic co ty předchozí díly.Úplně se vytratil příběh nad obsahem,chápu že by se ti dvě části měli brát dohromady jako celej film,tak to měli tak pustit celý a né to roztrhnout na dva uplně odlišný filmy.Včem byla první část vynikaji v tom ta druhá část stála za h...o.Yates prostě z tý druhý části udělal jen šilenej scifi akční film co nemá z Harrym nic společný.Kdyby tam aspoň udělal kousek příběhu a Brumbálově sestře a tak by aspoň nebylo tak zběsile rychlý a blbý.Jediná pozitivní věc je,že tam víc Severuse Snapa a toho si cením.K 3D není co psát kdo to viděl ví a kdo byl na 2D udělal dobře.A k dabingu,furt stejně ucházející ale Miroslav Táborský jako vy víte kdo je lepší než originál to se musí uznat.

$#*! My Dad Says (2010) (seriál)

William Shatner je nepřekonatelný.