Johnny English se vrací (2011)

Proč bože, to musela bejt taková kokotina a přitom jsem asi jeden zmála lidi co jim první díl líbil.Spolu s Rangem největší zklamání roku.Fakt hrůza

Warrior (2011)

Od začatku do konce bylo jasný jak to dopadne.To mě ale vůbec navidilo.já jsem si to užil na 100%,Užasná kamery při akci a jěště užasnější Jennifer Morrison(na tu ja můžu koukat celej den).

50/50 (2011)

Nejdřív jsem chtěl dát čtyři ale za ten konec a užasného Setha Rogena musím dát pět.Jinak bych si příčil a to nehci.

Pojďte se mnou létat (2010) (seriál)

Oproti Malé velké britámii je tohle docela slabota.Jsem velice zklamán.

Zrození Planety opic (2011)

Nejdřív se musím k něčemu přiznat, původní filmy s opicemi v hlavní roli úplně ze srdce nenávidim,ani sám nevím proč ale nějak mě to přijde velice trapné.Teď ale tady k té verzi,byl jsem úplně uchvácen provedením digitálních triků i celým tím příběhem.Jak se to pomalu rozjíždí k tomu epochálnímu vyvrcholení celého příběhu.James opět předvet že hrát umí jako už jsme to párkrát viděli.(viz 127 hodin).Upřímně se těším i na nějaké pokračování,tak doufám že nějaké natočí

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Vždycky jsem tehle seriál přehlížela nikdy jsem si ho nechtěl pustit,myslel jsem si o něm že je to "sračka" ale teď už vím že to byla obrovská chyba.Takhle geniálně zamotanej seriál jsem už dlouho neviděl.První série je naprosto brilatní a druhá do půlky taky ale pak to jde docela strmě z kopce.Proto jsem dal jen 4* a ne 5*.

Drive (2011)

Jedním slovem G E N I Á L N Í

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Hodnocení po prvním dílů nebývá vždy ůplně přesné ale tady u toho jsem si jistý.Vždycky jsem si myslel,že by ty pilotní díly měli lidi navnadit aby na to koukali ale tady u toho se to moc nepovedlo.