Rango (2011) odpad!

Zatím největší zklamání roku.Nic víc psát není třeba.

Sucker Punch (2011)

Audiovizulaní bomba,kde obraz a hudba před čí uplně vše.Po špatným scénaři a jěšte hořším příběhu ale to mě nějak navadilo,ja jsem bych uchvácen z toho co do toho Snyder zamotal.Nebýt ten konec tak hloupej tak bych dal i 5.

Dexter (2006) (seriál)

Zezačátku mě ten seriál nepřišel nic moc.Po pár dílech jsem si říkal že to už nebudu sledovat ale překonal jsem to a teď už vím že jsem udělal dobře.Doufám že ho nikdy nechýtí a seriál nikdy neskončí.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Lepší seriál není.Můžu na něj koukat znova a znova furt mě to přijde vtipný.K tomu není víc co psát.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Naprosto užasnej britskej seriál po první serii jsem natšen.Doufám že ty další dvě budou stejný ne-li lepší.

Neznámý (2011)

Velice povedená žanrovka.Bylo tam všecho co v něm má být po akci az nečekanámu rozzuzlení.Liam opět předvedl že mu tehle žánr asi nejvíc vyhovuje.

Zkus mě rozesmát (2011)

Sandlerovi filmy mám docela rád ale to už je na mě příliš.Vždyt to nebylo ani vtipný ani nijak dobře zahraný nebo natočený.Ješte k tomu tak šileně na tahlý(Musel jsem to dokoukávat na třikrát protože na jednou bych to asi nezvládl).Nechápu jak mohl převmluvit Nicol Kidman aby v nečem takovem hrála, u Jennifer Aniston mě to ani nepřekvapuje protože ta poslední dobou nemá nějak povedený filmy.

Predátoři (2010)

Kde začít to je asi nejhorší co jsem poslední dobu co jsem viděl.Přiznávám že ani starý predátoři mě nějak neoslovily ale tohle bylo naprosto strašný.Nebylo koukatelný asi pětkrát jsem si říkal ze to vypnu ale nakonec jsem to dokoukal a ten konec mě dostal nejvíc.:)Jedinou hvězdu dám za Adriena Brodyho protože ten tam aspoň tolik neplaval jako ostatní.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dech beroucí pilotní díl co tě v táhne do děje,doufám že to takhle bude pokračovat.Vyprava a kostýmy užasný a ty počáteční titulky ty jsem takhle dobrý hodně dlouho neviděl.No prostě HBO