Lovci draků (2008)

Pribeh velmi chatrny, bez naznaku zapletky a s dost chabym humorom. Ale...a pre mna pri tomto filme vyznamne "ale" ma dostala animacia a zobrazenie sveta ako aj hudba. Vlastne toto "ale" zachranuje cely snimok. Pribeh som poriadne ani nesledoval, radsej som si vychutnaval svet, v ktorom sa odohraval. Pastva pre oci, hlavne ked to pozerate doma na BR. Pre mna fajnove 3*.

Bobule (2008)

...prijemny vecer a k tomu Modry portugal a preto (a asi hlavne preto) celkom slusne 3*

Hanebný pancharti (2009)

Ako obycajne prepracovany scenar a vynikajuce dialogy...to je to co u Tarantina vzdy najdem. zil som si to jedna radost. Povodne bol plan dat 4* ale pre vynikajuceho Christopha Waltza zvysujem na 5*.

Číslo 9 (2009)

Aj ked pozerane na dvakrat, ale aj na druhy krat som si uzival originalitu a prepracovane detaily, ktorych som sa nevedel nabazit :) Pre mna velmi velmi silne 4*.

Didi na plný plyn (1986)

Poriadna nostalgia: Po videni tohto snimku som chcel byt kamionistom a veril som ze to je najlepsie zamestnanie na svete.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Ako maly som tuzil mat ten biely Ford Escort a kamaratovi, ktory mal jeho model som velmi zavidel :)

V ulicích San Francisca (1972) (seriál)

Krasne spomienky na tento serial, ktory som hltal ako maly fagan...Na tu dobu velmi vydarene.

Tango s komáry (2009)

hviezdicka len za Luknarove skalene oci a Dorotine prsia...inak poriadne hlupy zlepenec nezmyslov...

Anvil! The Story of Anvil (2008)

Vynikajuci hudobny dokument o tych pravych hudobnikoch, ktory veria v to co robia aj po 30 rokoch neuspechov a krcmovych hrani. Lips so svojim entuziazmom, zapalenim a miernej naivitou mi bol velmi blizky. Teraz idem pohladat co najviac info o Anvil...

Avatar (2009)

vizualne prepracovane, proste orgazmus pre oci. Pribeh lacny a plytky a k tomu mi cely dojem kazil zly slovensky dabing...zatial to je na slabsie 4* aj ked davam tomu dalsiu sancu ale najradsej bez dabingu.