The Blood of Youth (2022) (seriál)

Vše dobře zahrané, hudba, kostýmy, bojové scény. Hezká síla přátelství, a dobrý závěr. Doporučuji ke shlédnutí.

Love Like the Galaxy (2022) (seriál)

Skvělé. Konečně nějaký seriál, kde si nejdou manželky po krku a mají se v úctě. Herecké výkony, bitevní scény, kostýmy, vše super. Hezky propracované různé formy lásky, mezi manželi, sourozenci, rodiči a dětmi.

Ostrovní blues (2022) (seriál)

Úžasný seriál, výborné herecké výkony, uvěřitelnost a opravdovost každodenního života. Seriál ve mně zanechal tak příjemné pocity, jako série Reply…

A Dream of Splendor (2022) (seriál)

Jeden z těch rozumnějších seriálů tohoto roku.

The Story of Ming Lan (2018) (seriál)

Seriál sleduje život od dítěte až do dospělosti. Jako obvykle linie jedné utiskované dívky a chlapce, kteří ve finále všechny zachrání.  Kostýmy hezké. Všechny role dobře napsané i zahrané. Zobrazuje intriky v rámci klanů i politické až na nejvyšší pozice. Nakonec každý dostane, co si zaslouží.

Love in Between (2020) (seriál)

Zajímavé drama minimálně po první půlku dílů, konec uspěchaný a zanechal nevyřešené otázky (jak je obvyklé). Hezké kostýmy i hudba. Hlavní hrdina je nemocný od začátku až dokonce, většina sympatických hlavních postav zemře v průběhu. Celkově to je jako mix Ancient Detective a Nirvana In Fire.

Ghost Doctor (2022) (seriál)

Bylo by to vtipné, kdyby to nebylo tak předvídatelné. Medicínské prostředí ve spojení s duchy je zajímavé.

Feng zhong qi yuan (2014) (seriál)

Poměrně krutá historická romance. Výborní herci i ve vedlejších rolích. Konec mohl být méně uspěchaný.

Lang ya bang - Wind Blows in Chang Lin (2017) (série)

Druhá série je na podobné úrovni jako první. Není nutné vidět první, navázání je volné a o dvě generace dále. Tato série je více zaměřená na rodinu, přátele, věrnost a vztahy obecně. Pomalejší tempo může některé odradit, nicméně celkově jde o nevšední zážitek po všech stránkách.

Qing yu nian (2019) (seriál)

Naprosto skvělý seriál. Vynikající obsazení, i vedlejší role mají svůj život a osudy, bitky dobře natočené. Děj zajímavý. Teď nezbývá než čekat na další sérii.