• Pohádka

Amorův úlet (2006)

No, no, no....co to ... já jsem teda dost zklamaná a to mám Jasona Biggse upřímně ráda, tady mě však tlačili do kouta a já kouty nerada. Postrádala jsem tam lehkost a svěžest, místo toho rozpolcení.

Americká kletba (2005)

Tak jako dobré to bylo, hodně dobré, ale na 100% to u mě nemělo ty grády - a přitom mě někdy k vyděšení stačí málo. Tak kde je ta malinká potvůrka chybička? No každopádně to stálo za to a i bez těch 15% jde po dlouhé době o hodně dobrý horůrek.

Čtvrtý druh (2009)

Tak nějak jsem od první věty "hele mám dobrej film, podle pravdy, nechceš se kouknout?" tušila, že v tom bude háček, po prvních patnácti minutách se z háčku vyklubala skoba. Jak tomuhle někdo může uvěřit ....to si myslím, že je největší chyba celého filmu. Každopádně jako takový jemnější příklad hororu, to nebylo až tak špatné. Ty hlavní prvky to mělo, chvílemi mé chloupky měly i nutkání povstat....což se ale nestalo, takže zůstávám u malilinko lepšího průměru.

Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)

Výborné drama. Mělo to sílu a spád. S Janem Dolanským jsem viděla jen chvíli po sobě perníkovou věž a právě pátek čtrnáctého - a říkala jsem si, šmankote to je nepříjemný chlap. Ale musím to vzít zpět, je to opravdu výborný herec, svým postavám dává na stoprocent vše co potřebují k oživení.

Čert ví proč (2003)

Nevím, né že by zde bylo něco špatně, jen mě to nějak nezaujalo - z celé pohádky si pamatuji jen Pavla Lišku a jeho hlášku - Anička kozí nožička a tím to hasne a to jaksi na plný počet nestačí.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Já jsem prostě milovnice pohádek. Jan Dolanský je jako herec opravdu výborný a své kvality ukazuje i zde. Ježiš lidi buďte hodní, vždyť je to pohádka. Ke komentáři od Engšpígla netřeba nic dodávat - naprostý souhlas.

U mě dobrý (2008)

Chvílemi hodně hořká komedie, chvílemi spíše nuda. Pan Hřebejk mě hodně baví, ale zde jsem tak trochu na rozpacích - nevím čím, snad, že klasický obraz znuděné partičky od vody, která je nadšená za jakékoliv narušení tohoto klidu mi nepříjde až tak zábavná. Ovšem světlé chvilky to určitě má, a musím říct že Lenka Vlasáková mě opravdu čím dál více baví.

Láska nebeská (2003)

Krásné, milé, příjemné, hladící po duši. Vtip zde nikomu není nucen, ale prostě tak nějak logicky vyplývá. Slastný to zážitek.

Santa je úchyl! (2003)

Santa není úchyl, úchyl je je rejža spolu se scénáristou. Naprostá hovadina, nevím kde se v lidech bere taková míra stupidity, při myšlení, že se budu smát při pohledu na nechutného ožralu připomínajícího bezdomovce. Můj úžas nad tím, že si vůbec může zašukat s někým jiným než s přerostlou černošskou šlapkou byl obrovský - snad větší než její podprsenka. 1 hvězdu za malého buclíka, kterého mi bylo upřímně líto a 1 hvězdu za Santu, který dal přes držku té bandě týrajících poserů.

Krvavé pobřeží (2009)

Skvělá podívaná! Miluju Čínské historické filmy, své dějiny umění ztvárnit tak úchvatně jako nikdo na světě. Historická Asijská lahůdka.