• Pohádka

Univerzální uklízečka (2005)

Mám ráda anglické komedie a tahle je prostě poklad. Maggie Smith zde exceluje, je krásná, je roztomilá je prostě naprosto úžasná. Upřímně můžu říci, že bych ji odpustila vše co by provedla okamžitě a bez rozmýšlení. Černý humor, milé prostředí anglické vesničky a výborné herecké obsazení - to vše je správná kombinace pro komedii, která nezapadne "do regálu" mezi ostatní.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Chtěla jsem dát tři a původně jsem je tady i měla, ale ač mám Adama Sandlera a jeho styl ráda, tady mne sklamal. Vtipných úseků je tady jako šafránů a ač se mi to stává málokdy toto dílko jsem do konce prostě nedokoukala.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Perfektní výkon Meryl Streep. Ač hlavní roli představovala milá Anne Hathaway, vždy jsem očekávala až se na obrazovce opět ukázala Meryl. A právě kvůli ní *****

Titanic (1997)

"otče náš, ty jenž jsi na nebesích..." modlí se kněz už nebojuje už se jen modí, hlasitě a zřetelně a kolem něj další modlící se za záchranu, nepobíhají jen se modlí - v tu ránu jsem měla oči zalité slzami. Krásně natočeno, krásně odehráno. Ani chvíli mi nevadilo, že ten film trval tak dlouho.

Francouzský polibek (1995)

Meg Ryan je prostě jednička. Její romantické komedie jsou svěží, příjemné a opravdu vtipné. Jsou nenucené a vždy potěší oko i srdíčko. A tenhle kousek je prostě unikát.

Klub sráčů (2000) odpad!

Já mám ráda teenagerské komedie a někdy je dokonce při své dobré náladě vyhledávám. Ale tohle nemá s komedií nic společného. Je to plné nevkusu, oplzlostí až mi bylo k pláči a musím říct, že se mi někdy až zvedal žaludek. Je to ubohé a ač jsem se snažila, nenašla jsem zde vůbec nic co by mě mohlo přemluvit k tomu, abych nedala v hodnocení jediné ale výstižné slovíčko ODPAD. Fuj - to už raději nikdy nic nevidět!!!

Prázdniny (2006)

Na tuto romantickou komedii jsem se hodně těšila a jak jsem si myslela, vůbec nezklamala. Jde o velmi milý příběh, kdy si dvě ženy různého způsobu života, myšlení a různých kontinentů vymění dům, prostředí a lidi kolem sebe. Když se smály smála jsem se, když plakaly plakala jsem - velmi velmi velmi pěkné.