• Pohádka

Dost (2002)

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená.

Hele vole, kde mám káru? (2000) odpad!

"Hele vole, kde mám blejt?" Tak takhle asi bych zkomentovala toto - nechce se mi ani říkat dílko. Všichni mě tam neuvěřitelně štvali a já doufám, že takové hlupáky v životě nepotkám asi by mě zavřeli za ublížení na zdraví.

U pokladny stál... (1939)

když si vezmete rok vzniku filmu, napadá mě jediné. Je vážně nutné žít v těžkých dobách, abychom se dostali na vrchol v komediálních stránkách? Je to až utopické..... Tento skvost české kinematografie je bezesporu jedna z nejlepších burianovek i komedií této doby. Král komiků perlí i tam, kde by to člověk nečekal. No i když se poměry v nemocenském pojišťovnictví moc nezměnily, tohle dílo je stoprocentní lék na špatnou náladu. ---------------------Musím běžet, honí mě jabloň.-----------------------------

Jindřich VIII. (2003) (TV film)

Nespravedlnost, vášeň, krutost, láska, nenávist, ctnost. Bylo to šílené a kruté, ale tak to opravdu bylo. Krásně propracované dílo o životě a choutcích Jindřicha VIII, který aby dosáhl svého nešel dál, než rovnou založit novou církev aby se zbavil jedné a mohl mít jinou. Šílené ale strhující.

Báječná léta pod psa (1997)

Libuška Šafránková mě prostě okouzlila "děti pojďte se podívat, Váš tatínek si vyřezává rakev" Zajímavý komentář Agatha.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Nádherný příběh jedné epochy; od počátku cirkusu - od dob pana Humberta až po jeho rozkvět a pak pád. Příběh plný poutavých osudů obyčejných lidí - kde nechyběla láska ani trápení jak už to v životě chodívá. Úžasné herecké výkony, přes Josefa Kemra či Jaromíra Hanzlíka až po božské vypravěčské umění pana Lukavského. Klenot mezi českými seriály a seriály celkově taktéž.

Anděl Páně (2005)

Ivan Trojan naprosto skvělý, Jiří Bartoška okouzlující a Klára Issová něžnost sama. Po dlouhé době hodně výborná, krásná pohádka se skvělými dialogy a vtipnými hláškami. "Ježíšku, kam běžíš? Jdu si hrát s Jidášem..... Jestli, zase budeš brečet....." :-)

Zloději paměti (2004)

Film se mi líbit, seděla jsem zabořená do svého křesla a tiše koukala, jak to všechno dopadne, ale ke konci jsem se rychle probrala - mimozemšťani? To snad ne, ale přeci jenom dávám 4* za ten dobrý pocit, než se to zvrtlo.

Záhada Blair Witch (1999)

já prostě víc dát nemůžu, jakés takés napětí to mělo, ale ten příšerný dabing a věčně se třepající kamera na mne spíše působilo dojmem co nejvíce mě naštvat a to se povedlo. Tohle prostě ne, ne a ne.

Román pro ženy (2004)

Simonka Stašová gradovala - Marek Vašut mě neskutečně štval, ale i přes to bych dala možná za 4, jen kdyby mě ušetřili pohledu na nahého Pažouta.