Kvintet (1979)

Postapokalyptické filmy mám rád kdykoliv, jakkoliv

Hvězda padá vzhůru (1974) odpad!

Oh my Gott, tento film je strašný ve všech významech toho slova

Harper (1966)

Tak, krátce k mému sledování Harpera. Poprvé jsem ho viděl jako dítě, někdy v 90. letech, spíše dříve, než ke konci. Poté před rokem a konečně včera. Líbí se mi to čím dál tím více, mám rád Chandlerovky a Harper jejich kvalitám a cti plně dostál. Na postavu se hodí stejně jako Bogart, možná ještě lépe. OK, je to dělané podle jiného autora, ale stará drsná škola zůstává.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

And now something completely DIFFERENT. Děkuji, Česká televize 2, že jste nenadabovali tento skvostný seriál. Též děkuji, že jste nadabovali Červeného trpaslíka, heh.

Česká soda (1993) (seriál)

Překvapivě nejhorší pro mě bylo Alles Gutte, protože nesnáším němčinu, neumím německy a při poslechu německého jazyka se mi chce zvracet. Ostatní věci jsou ale (pro mě) dokonalé, je to kult, je to nostalgie, je to kvalitní, proboha, co tenhle seriál není ?

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nostalgie je silná věc. Smysl pro tenhle styl humoru druhá. Atkinsonova herecká kvalita další.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Kvalitně zpracovaný válečný dobrodružně-dokumentární dokument. Hrdinové nejsou moc stálí, protože umírají. Jak to tak ve válce bývá.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Jeden z mála pořadů v TV, kvůli kterým bych byl ochoten se na tu zpropadenou bednu dívat. Kvalitní humor, nehezký, ale roztomilý Kraus, dobří hosté se projeví, špatní jsou zesměšněni a stále vzpomínám na díl s Evou a Vaškem (Kraus - Takže vy jste manželé? E+V - My jsme Eva a Vašek, Kraus - Ale to nebyla má otázka, vy jen zatloukáte, takže jste manželé, E+V - My jsme Eva a Vašek)

Slovensko má talent (2008) (pořad) odpad!

Vidět jeden díl, zemřít rychlou smrtí krátce poté.

Jídlo (1992)

Jídlo je žrádlo, to se musí nechat. Pro ty, kdo dokáží ocenit Švankmajerovo dokonalý styl animace a vyprávění jednoduchých (i složitých) příběhů, je to vrcholné dílo. Já mám prostě rád jeho styl, ani tohle dílo nezklamalo a navíc je to nostalgie.