Záhada Blair Witch 2 (2000)

Vyzdvihl bych těch pár odkazů na první díl a konečné zjištění toho, co se vlastně postavám v tomto ,,druhém" díle stalo. No vlastně se celkem stydím (kvůli tak dokonalé jedničce) za to, že tohle nese stejný název. Vcelku je to prostě dost podprůměrná, zamotaná, nudná a rádobystrašidelná vykrádačka. Nedoporučuju ! Můžete si zkazit zážitky a dojem z prvního dílu...

Mistr loutkář (1989)

Loutky v hororech mám rád (ne že bych jich ale teda bylo nějak moc), ale tohle byla slabota. Máme tady dokonce celou partu vraždících loutek, ale docela nevyužitou. A ta parta těch psycho-okultistů nebo co to mělo být, celý film leda tak kazila a zamotávala. Takže více jak půlka film je jen o jejich chytrých blábolech a je to jedna velká ukrutná nuda. Ještě že to zachraňují loutky, se svými originálními způsoby, jak vyřadit člověka z provozu.

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Hahahaha než bych vyjmenoval všechny kraviny, které se tu objevili, tak by mohli stihnout natočit dvojku. A tak si jen trochu rýpnu - všechny zbraně mají vlastně nekonečno nábojů a výměna zásobníků je jen z čistě estetického důvodu.

Franklyn (2008)

Bohužel je to celé tak zmatené až je to místama nudné. Ale určitě je to dost originální a na ten ,,fantasy-sci-fi" svět se pěkně dívá.

Zombies (2006)

Ze začátku slušná hororová atmosféra, ale postupem času klasická vyvražďovačka s nic moc zvládnutými ,,záporáky". Úplně nejlepší na tom byl ten les zalitý mlhou. Celkem spokojenost.

Fido (2006)

Nápad velice originální a zajímavý, ale bohužel jen zpoloviny využitý. Zombíci dle mého názoru vypadali celkem hrozně. Film však naštěstí obsahuje dost humoru (především černého) a jak už jsem říkal, tak s tímhle nápadem snad ještě nikdo nikdy nepřišel. Takže celkově mírné zklamání.

Spirit (2008)

A to já zase tolik zklamanej (nasr....) nejsem. Film s velice stylovou výtvarnou stránkou obsahuje velice... specifický druh humoru, který jsem celkem ocenil. Zajímavé herecké obsazení, kterému však po všech stránkách vévodí výkon Samuela L. Jacksona (bylo vidět jak si užívá). Spousta věcí nedává logiku, situace jsou absurdní a pořádně se ani neví proč ten dělá to a ta zase to. Naprosto chápu zdejší hodnocení, protože tohle není film pro každého.

Afghánistán (2007) odpad!

Jojo... taky jsem naletěl na lákavý obal. Majkí, jak si jen mohl? Čekal jsem pořádný béčkový nářez, ale tohle je neskutečný. Jako fakt se nenechte zlákat Majklovou akční pózou na plakátu.

Policajt ze sámošky (2009)

Průměrná komedie, která ale rozhodně dokáže pobavit. Čekal jsem podle hodnocení některých uživatelů, že to bude celkem peklo, ale naprosto v pohodě.

Poslední premiéra (2008)

Paráda. Dostal jsem to co jsem čekal a to co jsem chtěl, takže asi.... spokojenost ? (a ten film ve filmu by nemusel být vůbec špatný..)