Boogeyman 2 (2007)

Úžasný.... Boogeyman bez Boogeymana = podprůměrný slasher. Aspoň tam byl Tobin Bell...

Boogeyman (2005)

Jako celkově ten nápad s ,,bubákem", skrývajícím se ve skříni se mi dost líbil, a tak sem se těšil. Začátek je super, ale bohužel jak se ,,bubák" pořádně ukáže, tak jde celá atmosféra do háje. A celkově je tam dost zbytečných a zdlouhavých scén, což je při této krátké stopáži dost podivné.

Modelky na zabití (2005)

Je to příšerná splácanina, ale bylo na co se dívat. A uznávám, že jsem se i parkrát zasmál (fotografové neměli chybu).

Ruská ruleta (2005)

Velice pomalý a nezáživný rozjezd. Avšak druhá část filmu ve které příjde na řadu samotná ruská ruleta je vynikající ! Už jen to čekání na rozsvícení žárovky má dost hustou atmosféru. No a na závěr bych řekl, že jsem byl dost zaražen tím, že je snímek černobílý, ale nakonec to vůbec nebylo na škodu.

Souboj Titánů (1981)

Prostě fantasy klasika, která bohužel v dnešní době už nemůže zabodovat u mladších ročníků. Hlavně souboj s Medusou je nezapomenutelný.

Blázniví fandové (1996)

Slušná komedie pro všechny sportovní fandy. Nic víc, nic míň.

Divočáci (2007)

Vynikající komedie se skvělým hereckým obsazením. Tak tohle je pro mě velké překvapení, čekal jsem průšvih. Neuškodilo by dalších 20 minut.

Hudson Hawk (1991)

Naprosto šílená komedie, které slova jako je scénář a děj, nebo nedej bože příběh, nic neříkají. Avšak má to vtip a skvělého Bruce Willise.

Poslední legie (2007)

Podle mě docela sledovatelný odvar z (podle mě skvělého) krále Artuše. Ale mohli by si odpustit ty různé rádoby vtípky. A celé se mi to vlastně zdálo dost pro děcka. Ben Kingsley potěšil.

Vlci (2006)

Někdy si řikám co to do háje udělali filmaři s vlkodlaky a upíry (ano, Stmívání).... Totální splácanina, masky děs, příběh klišé a nuda. Ale ta přestřelka na začátku je super.