Jumper (2008)

Celkom v pohode haluz, jedno čo mi dosť vadilo bol pocit že mi niečo uniká len som nevedel prísť na to že čo, až nakonci som na to prišiel, úplne odflákli vysvetlenie celého príbehu odkiaľ sa jumperi vzali, odkiaľ majú takú moc, proste naraz sa zjaví típek, daľší jumper z ničoho nič a hneď sa rozbieha akcia, zase bez akéhokoľvek vysvetlenia, jednoducho povedaná skazilo to celý film:(

Street Kings (2008)

Jeden premakany brutal, strašne moc zapletený dej, kopu neuveriteľných zvratov, ktorým sa nedá veriť, proste som pozeral či som v poriadku či sa mi nesníva!

Dobrý ročník (2006)

Pekný film, príjemná "vinná" atmosféra, takisto dej a herci, proste pohodlná kvalitná oddychovka:)

Neprůstřelný mnich (2003)

Určite si viem predstaviť aj pohodlnejšie strávený večer, ako som strávil pozeraním tejto nehoráznej hlúposti, napríklad vyhýbaním sa na kilometre TV príjmaču v predstave, že ked ju zapnem pôjde tam tento nesmierny nepodarok!!!! 1* som dal len kvôli Rodenovi, lebo ma dosť prekvapilo že si zahral v tejto smiešnej fraške, ale keď sme už pri tom svoju rolu uhral pekne, aj keď hral šialeného nacistu,čo sa mi vonkoncom nepáčilo, ktorý sa celý život ženie za beznádejnou predstavou neobmedzenej moci, ostatný herci za veľa v tomto filme nestáli, čo sa v konečnom dôsledku premietlo na výslednej kvalite celého filmu!!! Veľká nepodarená BLBOSŤ!!!!!!!

Oběť: Lovec krve (2007)

Také dosť neobvyklé spracovanie filmu s upírou tematikou, keď som povedal, že neobvyklé tak si mi dosť páči, žiadne tuctové zobrazenie úpírov, ktorý majú tie trápne "upírie" zuby alebo sa nemôžu pohybovať cez deň po uliciach, proste film prišiel s novou dimenziou čo sa upírieho štýlu týka, taktiež hlavná hrdinka má niečo do seba, riadna kočka to sa nezaprie!! Akčné scény trocha pochabé, a taktiež veľmi zbrklá hlavná dejová línia, človek keď čo i len trocha nedá pozor už nevie čo sa deje, aspoň u mňa to tak bolo musel som si to trikrát pretočiť o 10min. dozadu. Vcelku úplne priemerný horror na zabitie času, ktorý ničím nenadchne ale ani nesklame.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Strašná filmová pecka, proste tak skvelý film sa hľadá tažko, do toho deja ma to tak vtiahlo, že som mal dokonca pocit že som 13. porotca a sedím tam s nimi, brutálna napätá atmosféra kopu rozporuplných situácií a stále nové a nové zaujímave argumenty jeden za druhým, ktoré vás nenechajú len tak kľudne sedieť, ale premýšlať o tom, na ktorej strane ste : "guilty" or "not guilty"!!!

Spalovač mrtvol (1968)

Bolo zaujímavé na to pozerať, ako sa zo vzorného otca rodiny, vďaka hnusnému nacizmu stáva blázon úplne mu preplo v palici a kvôli ríši bol ochotný zbaviť sa svojej milovanej rodiny.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Vynikajúci film, fakt jedna veľká filmová lahôdka, už ani nepamätám kedy naposledy som videl takto nádherný film a bol do neho vkuse ale vkuse úplne žažratý, super napínavá atmosféra, skvelý dojímavý príbeh, brutálne herecké obsadenie o výkonoch ani nehovorím, poviem to iba takto stručne keby som mal všetky moje dojmy z filmu rozpisovať zhorela by mi klávesnica, v závere filmu keď sa všetko začalo ukazovať najavo som pomaly ani nedýchal!! 100% film bez akejkoľvek chybyčky, nič nemôžem vyčítať, snáď len to, že prečo je sakra na druhom mieste v rebríčku :))

Mazaní hoši (1998)

Krutá nádielka zhuleného humoru :D:D

Nevyhrožuj (1996)

Nemôžem tomu dať viac ako 2* bolo to úplne ubohé čo sa týka hereckých výkonov, snažili sa tam zakomponovať aj nejaký ten dej, no nevydalo:(:( 2* len preto že som sa strašne rehotal na niektorých haluziach, niektoré mi vážne dali zabrať no nájde sa kopa nevydareného trápneho humoru,ešte jedno čo stojí za spomenutie sú snaď bratia Wayansovci, oni tomu dodali kúsok kvality, čo ja viem taká nevydarená černoššká záležitosť:(