Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Dosť úbohe na to čo som čakal tak dlho som to zháňal, a keď sa mi to konečne dostane do rúk tak z toho vznikne takáto bezcenná imitácia americkej paródie, tvorcovia tohoto žánru už vyšli z cviku!!!

Kung Fu Panda (2008)

Také príjemné oživenie americkej zvieratkovskej komédie, už dlho tu nebola vec podobného kalibru s takým originálnym nápadom a krásnym predvedením, humor a akcia na správnom mieste, proste záležitosť, ktorá stojí za to!!!

Bláznivá komedie 3 (1994)

Celá táto krutá komediálna trilógia nemá chybu proste od prvej časti so scénami údržbárov na svadbe, alebo poskokov na pumpe cez druhú časť napríklad na vianoce na mikuláša až po tretiu, a zároveň najbrutálnejšiu časť so scénami elektrikárov v divadle a na záver zabíjajúca scéna s majákom som sa celý čas stále rehotal ako blázon. Proste najlepšie čo sa komédie týka, krutá dvojka skvelých komikov a stará talianska zábavná klasika.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

No takže pekné zakončenie krutej série rush hour!!! Aspoň myslím ze v daľšom dieli by tvorcovia už nemali čo ponúknuť, pretože boli už ukázané tri najmocnejšie kontinenty, snáď ešte Afrika by mohla byť zaujímavá ale predsa len poďla mňa už stač, takže si myslím že by už nemali radšej pokračovať. Každopádne "rush hour" trilógia je kruto dobre zvládnutá záležitosť, takže sa vždy rád budem vraciať k televíznej obrazovke ak to ešte niekedy pustia.

Mlčení jehňátek (1991)

Výnimočne krutý film, nechápem ako niekto môže natočiť takúto pecku, prote od začiatku do konca napínavá atmosféra brutal herci, pekný zapletený dej,ktorý ma jednu plusovú výhodu, že sa nedá predvídať a nejaké tie kruté zvraty ku koncu!!

Temný obraz (2006)

Niečo skvelé, ozajstný animovaný zážitok, proste nádherná grafika!!! K tomu pripočítam super tému o dorgách, pekný dej, sled udalostí, výborné herecké obsadenie a temnú atmosféru. Čistá jednotka s hviezdičkou!

Nástrahy velkoměsta (1984)

Srandistická záležitosť, trošku blbý ale zase o to brutálnejší vidlácky humor, celkom zaujímavý dej a herci, ktorým ich role sú ušité na mieru!Haluz.

Banditi (2001)

Vcelku priemerná americká haluz, veľmi napínavá so skvelými hercami, zaujímavým príbehom a strašne brutálnou haluzou na konci!!!

Asterix a Olympijské hry (2008)

Jedna tupá šaškáreň, na to sa skoro nedalo pozerať, proste niečo odporné, jeden trápny pokus o nejaký ten "humor" z druhým, úplne ma dorazil ten Schumacher so Zidanem na konci a ešte nejakým basketbalistom, jedinú * si u mňa vybojovala Adriana Karembeu, také menšie spestrenie na konci tohto trapasu!!!

Velká ryba (2003)

Pekný dojímavý filmík, vzájomne súperenie otca so synom, sveta fantázie a sveta reality, na konci dva svety pekne do seba splynú a vy už nemáte tušenie čo je pravda a čo nezmysel.