Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Super akčný trhák, nedal mi celý čas pokoj a len s úžasom som pozeral, ako sa časom väzni ničili, ale už od začiatku mi bolo jasné kto bude víťaz, hneď ako som zbadal "Stona Colda" vedel som, že bude horúco a nesklamal ma, pekne to tam zavaril.

Superlhář (2007)

Typický americký film, kde chce byť típek populárny na strednej, a keď sa mu dostane svojho, v tomto filme dokonca úplne blbým a nereálnym spôsobom, tak ho to skoro omrzí a zase chce všetko späť ako to bolo:(

Pusinky (2007) odpad!

Viac nudnú, nezáživnú, bezdejovú a trápnu vec som ešte nevidel, no koniec toto pozerať, úplne tupý pokus o komediálnu drámu ani raz som sa nezasmial a ani raz som nebol napätý.

Mr. Brooks (2007)

V pohode filmik, zaujalo ma koľko tam bolo brutálnych prekvapení a to ma stále a stále viac držalo v napätí čo ma ešte čaká. Pekne a šikovne to skončilo, ako si Brooks všetko zariadil po svojom aj to bolo jedno z tých prekvapení lebo už som si myslel že zomrie, no jednoducho super filmová záležitosť.

Svatba ve třech (2005)

Strašná haluz, moc som sa pobavil na tom, ako pred nedávnom vydatá žena, začala túžiť po kvetinárke ktorá jej dodala na svadbu kvety, a v priebehu pár dní zmenila aj svoju orientáciu. Celkom zaujímavá a napínavá haluz.

Hluboko v gangu (2006)

Úplne premakaná akčná pecka, so super vypätými a vyhrotenými scénami, pri ktorých vás od napätia dvíha zo stoličky, štipka romantiky tomu dodala status "výborný" proste super dojemný napínavý film, úplne nechápem prečo také slabé hodnotenie, tento trhák si určite zaslúži miesto v 1. 200vke!!!

Prachy dělaj člověka (2006)

Super vec, bankové lúpeže kde ide o riadne prachy majú niečo do seba, ešte k tomu sfilmované a podľa skutočnosti, najväčšie lúpeže v českých dejinách, určite to bude kúsok prifarbené ale aj tak je to brutal naplánovať takéto lúpeže a tak dlho utekať pred spravodlivosťou, nakoniec ich aj tak dohnala ale čo už peniaze nedokážu spraviť, vyvlečú vás aj z toho najväčšieho maléru, ak ich máte dosť.

Zmeškaný hovor (2008)

Celkom v pohode filmik, od kamoša som počul že nič moc tak som to s nevôľou začal pozerať, ale vôbec sa s ním nezhodnem, veľmi ma to bavilo, síce je pravda že sa tu nájdu nejaké tie prvky z nezvratného osudu aj kruhu, ale to ešte neznamená že celý film stojí za nič, skôr naopak, a navyše sú tam aj dosť haluzné scény tie kruté tváre mŕtvych ľudí, a hlavne ten začiatok s tou mačkou vtiahnutou do vody ma úplne dostali :D:D!! Film si kruto pýta o pokračovanie,ten koniec bol dosť divný, prosto neukončený dej, dúfam že na nás ešte niečo pripravia a že to nesklame.

Poslední plavky (2008)

NUUUUUUDAAAAA!!! Celý čas som sa len nudil pri tomto, žiadny humor, biedna dejová línia proste nič moc, veľmi podpriemerný film.

Nabít a zabít (2006)

Skvelý film, brutálna zápletka, celý dej prebiehal so skrytou pravdou, ktorá sa na konci nečakane objavila a celá vysvetlila, z chlapíka, ktorý sa len "náhodou" dostal do maléru za svojho kamoša, čo dlží dvom gangstrom strašné prachy sa vykľuje zabijak vycvičený iným zabijakom, ktorému tí istý gangstri pred rokmi zabili rodinu, no ja som pozeral ako puk jak sa to celé na konci zvrtlo, najviac ma dostal ten policajt,ktorý po ňom išiel, prosto super filmová záležitosť.