Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Brutálne brutálny film, síce strašne dlhý jedine to mu zazlievam, niektoré scény boli príliš prekrútené a zbytočne natiahnuté, ale na môj celkový dojem z filmu to nemá žiaden dopad, ten super príbeh mi proste nedal vydýchnuť, bol som stále v napätí čo sa bude diať, ako sa zvrtne sled udalostí a skutočnosť, že snímka je natočená podľa skutočných udalostí, u mňa film pozdvihla na ešte vyššiu úroveň. Takáto špičková filmárska práca sa často nevidí. Len tak mimochodom, toto je druhý film, ktorý som videl o tabakovej problematike, ešte viac ako ten prvý ma utvrdil v tom, že fajčenie je úplne zbytočný prepich, zbytočne kazenie zdravia a ešte si za to platíme, je to choré!!!

Gomez a Tavaréz (2003)

Celkom haluzná vec, zaujali ma najmä herci v hlavnej úlohe, ich postavy im úplne pekne sedeli, ako keby som sa díval na skutočnú akciu v priamom prenose, dvaja skorumpovaný policajti jeden tvrdší ako druhý riešili dosť hustú záležitosť priamo z podsvetia, aj napriek klamaniu ich vlastného skorumpovaného šéfa dokázali vďaka svojmu vlastnému skorumpovanému životu vyriešiť zložitý prípad, pekný filmový nápad :)

Podfu(c)k (2000)

Pekne prepletený do seba zapadajúci dej, haluzná nádielka anglického humoru, napínavá akcia, výborné herecké obsadenie, "príjemné" gangsterské prostredie a moje obľúbené riadne prekvapujúce zistenie na konci, proste všetko čo riadnemu trháku nesmie chýbať a toto bezpochyby riadne premakaný trhák je, celý čas som sa na tom bavil, u mňa bez myhnutia oka 100%, film bez jedinej chyby!!!

Neznámý (2006)

Celkom podarená zápletka, ktorá núti stále sa zamýšlať o čo vlastne ide, veci sa pomaly vyjasňujú, a tí piati chlapi začínajú tušiť, že budú problémy, keď sa príde na to, čo sú vlastne zač. Na konci ma prekvapili pekné neočakávané zvraty.

Show Bennyho Hilla (1969) (seriál)

Tak na tejto super veci som vyrastal, už ako 3-4 ročný spratok som na tom fičal s otcom, vtedy som síce ešte tomu humoru moc nerozumel, vždy som sa zasmial keď aj otec, len aby som bol zaujímavy, a pri tom sa čudoval na čom sa smeje, ani neviem prečo som to vlastne pozeral:D:D, ale keď som vyrástol a znovu pozrel hneď som vedel na čom sa otec toľko rehotal:D:D proste brutalná pecka plná anglického humoru v podaní brutálneho komika Bennyho Hilla.

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Som dosť sklamaný z filmu, jediné čo vyšlo boli horrorové prvky, brutálne scény plné krvy, tie ma nadchli, všetko ostatné stálo za veľké NIČ!!!

Odsouzen k smrti (2007)

Úplne v pohode film, dalo sa na to pozerať bez toho aby som mal nervy a nevedel obsedieť, pekný, síce niekedy nepremyslený priebeh a prekvapujúce odhalenie na konci filmu, a čo sa mi najviac páčilo ta čerešnička celkom v závere filmu, nájdenie a zlikvidovanie skutočného vraha syna hlavného hrdinu, tak vhodne to uzavrelo film. Ešte ma prekvapilo že tento film je vlastne premiéra Joa Ottinga, myslím, že svoju prvú vec zvládol celkom obstojne.

Zkurvená noc (2003)

No zo začiatku som strašne nechápal o čo ide bolo to úplne popletené, spočiatku mi ani nedošlo, že prečo čas 11:14 bol pri oboch tých nehodách, ale pekne sa to všetko vysvetľovalo už ani neviem pri akej scéne som na to došiel a zistil som že idea filmu je brutálne perfektná, ale dosť zle spracovaná, a to je hrozná škoda:(((, musíte veľmi pozorne sledovať priebeh filmu aby ste hneď pochopili o čo ide, celkový dojem mi pokazilo len to nezrozumiteľné a veľmi popletené, v rôznych časoch vysvetľované dianie v tú jednu "Skurvenú noc" :) Snáď ešte jedná maličká poznámka, sem-tam sa dosť dal predvídať dej, takže len preto šli 2* dole!

Tajná dohoda (2008)

Celé to prebiehalo nejak nudne a nezáživne, vôbec ma to nedokázalo zaujať, už len preto lebo akčná časť úplne nevyšla, trápne natočené akčné scény na konci, to celé pokazili, a pri tom na konci to vyzeralo, že film bude aspoň trocha vydarený, no zdanie niekedy klame! Jediné plusy pre film vybojoval Val Kilmer herec s plno kvalitami, len škoda že film nevyšiel:(:(

Vyvrženci pekla (2005)

Zase jeden do zbierky horrorov podľa skutočnosti, dosť ma zaujal niečo podobné ako texaský masaker, zase hnusná dementná rodina, ktorá zabijá každého kto sa im pripletie do cesty, bol som trošku sklamaný keď ten hnusný šmejd, s ktorým škoda že neukázali čo sa stalo zabil šerifa, síce šerifovi tiež riadne preplo v palici, ale každý by sa asi zachoval rovnako keby mal po kope takých odporných šmejdov, a taktiež mu zabili brata takže nie je o čom, už som si začínal myslieť že utečú, ale pekne ich dostali. Snáď jediná chyba filmu je tá, že udalosti, ktoré sa stali boli slabo vysvetlené, nepovedali čo bolo s tým posledným členom rodiny, dosť to pokazilo film, pretože na konci som čakal vysvetlenia, síce nejake tie vysvetlivky boli ale jednoznačne to nestačilo :(:(