Jumper (2008)

Není to tak hrozné, samozřejmě za předpokladu, že někdo od tohoto filmu neočekává nějaké duchaplnosti. Akce je v podstatě nepřerušována a až na zbytečnou a špatnou scénu, ve které se Christensen a Bell projíždí BMW nemám z tohoto pohledu co vytknout. Co se týče Christensena tak Bell jej ve všech ohledech jasně převyšuje.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Málokdy se při americkém sitcomu směju často a nahlas, Sheldon mi ale jinou možnost nedává a hlášky v jeho podání z jeho úst plynou s vražednou kadencí. Jako náhražka za IT Crowd velmi použitelné a navíc doufám, že není třeba se obávat, že by dílů bylo tak málo.

Až na krev (2007)

Jak tak koukám Paul Thomas Anderson a Wes Anderson mají společné nejen příjmení, ale jejich filmy také něco spojuje. Bez vyjímek moc hezky natočená nuda. A abych jen nekritizoval... Paul Dano si za své herecké vystoupení nic lepšího nezasloužil. I menší sviňáci než byl Daniel Day-Lewis by ho odpravili.

Ong-Bak 2 (2005)

Velmi dobré akční scény bohužel nezachrání výsledný celkový dojem. Absence kvalitnějšího scénáře a mizerní herci (hlavně vedlejší role) film jako celek dotáhnou k podprůměru. 2,5*

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Čtvrtý díl Ramba to jsou ty pravé jatka. Pokud někdo občas nostalgicky zavzpomíná na akci ve filmech z let osmdesátých může tento Stalloneho snímek být pro něj tím pravým. Navíc prostředím se čtvrtý Rambo velmi podobá mé nejoblíbenější dvojce takže není co řešit.

Bent (1997)

Prvních čtyřicet minut je slibných a já doufal, že po příjezdu do Dachau to bude s osudy vězňů ještě zajímavější. Dočkal jsem se však jen jakýchsi pitomých citových výlevů... Asi takhle... Pokud by záleželo na mně tak by tam nosili ty kameny dodnes.

Włatcy móch (2006) (seriál)

Myslím, že nebude trvat dlouho a polský South Park bude znám nejen v Polsku.

Jednoduchý plán (1998)

Ani se nechce věřit kolik natočil Raimi výborných filmů předtím než se začal smolit s pavoukem.

Město bohů (2002)

Shlédl jsem cca týden po "Tropa De Elite" proto nemůžu dát víc než 4*

Superbad (2007)

Pokud by byla ve filmu jenom jedna dějová linie, ve které se vyskytovali soustavně nadávající Jonah Hill a ufňukánek Michael Cera stěží bych to dokoukal. Naštěstí se na scéně objeví dva "kamarádští policajti" Bill Hader a Seth Rogen a ti to ať už s McLovinem nebo bez něj bez problému táhnou.