Sejmi eso (2006)

...tak nám sejmuli eso. Smokin Aces je na můj vkus trochu přeplácaný, ale jako oddechovka je to snímek velmi dobrý. Docela těžko se mi tady vyzdvihuje některá z postav... fandil jsem vražedkyni Georgii (Alicia Keys) její kolegyni jsem zase naopak přál co jak nejrychlejší smrt. Nejhustší byl bez debat Warren (Zach Cumer) ten malý klučina co pořád poskakoval jako dement :)

3:15 zemřeš (2005)

Kdyby ne ten dementní závěr tak bych mohl konečně po delší době hodnotit horror ještě kladněji. Lekací scény se mi líbily hodně a atmosféra byla taky ok. Jako celek to vůbec není špatné.

Monty Pythonův smysl života (1983)

Až na pár vydařených scén je Meaning of Life celkem nuda. Pokud bych měl srovnávat se Životem Briana a Svatým Grálem tak je to určitě slabší.. škoda.

Kobra (1986)

Ty 3* jsou spíše z nostalgie. Každopádně to není taková sr*čka jako oscarový Rocky.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Třistovka je něco Gladiátor natočený ve stylu Sin City. Nemůžu dát plný počet, protože oba filmy, ke kterým ji přirovnávám mě dostaly víc. Jinak Xerxes rulez. PS: Pokud jsi sparťan tak si hvězdičku klidně přihoď.

Liga výjimečných (2003)

To jsem si zase jednou dal...a pos*al si tím celé odpoledne.

Leon (1994)

Čekal jsem o něco víc, dokonale mě dostala až poslední půlhodina, kde film výtečně graduje. 4,5*

Fanny a Alexandr (1982)

Ingmare Ingmare! Co jsi to zase stvořil? Tady máš dvě hvězdy za snahu a buď rád, že jsem nemusel koukat na tvůj cut.

Polská svatba (1998)

Komentáře LordaFucka a penda tenhle film vystihují více než dobře, takže nějak takhle: Zajimavý fílm, ve kterém jsem sice pořádně nepochopil o čem je, Claire Danes vás však udrží u tohoto jinak nezajimavého filmu :) a to jsem nebyl ožralej.