Grandhotel (2006)

Osobně nechápu tak nízké hodnocení, v záplavě mizerných filmů naší produkce je Grandhotel po delší době hodně povedený snímek. Ondříčkův styl mi prostě sedí.

Králové ro(c)ku (2006)

Úvod mě totálně dostal, jenže jakmile malý Jack Black zdrhne z domova tempo i zábavnost až na některé okamžiky upadne. Napraví to zase až na závěr zrozený Satan, pokud se nemýlím v podání Davea Grohla. Jako jeden z prvních rockových muzikálů si Tenacious D: The Pick Of Destiny určitě zaslouží pozornost. Let´s Rock!

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Poslední půlhodina je skvělý úlet a celkem je to slušný film, konzervativní britové to rozjeli ve velkém stylu :) jen ten humor jde bohužel stejně jako u Soumraku Mrtvých tak nějak mimo mě. Každopádě se Mizerové 2 můžou jít zahrabat, ale Bod Zlomu i tak rulez.

Spider-Man 3 (2007)

Když se divák přenese přes dementní dialogy, na které už by ale měl být připraven po prvních dvou dílech vrchovatě, je to snesitelná komixová adaptace s velmi povedenými (s tímhle rozpočtem očekávanými) triky. 2,5*

Azumi (2003)

Průměrný příběh, průměrná choreografie bojových scén, průměrná hudba, přijatelná Aya Ueto v roli hlavní hrdinky. Ale její protivníci u mně vyvolali spíše rozporuplné reakce, hlavně ten transvestita s růží a nebo chlápek, který po každém inkasovaném úderu kňučel jak čokl.

Revizoři (2003)

Metro je nejspíš jeho fetiš... takhle bych viděl režiséra Nimróda Antala, který se údajně nechal inspirovat také Tarkovského Solarisem. Žánr thriller, komedie, mysteriózní tady sedí přesně. V poslední čtvrtině to bylo už jenom o hlavním hrdinovi Bulcsúovi (Sándor Csányi), jeho parta byla odstavena někde na slepou kolej což mě mrzelo takže dávám za 4* a jdu si někde sehnat soundtrack.

V červenci (2000)

Im Juli aneb Turek, Rumun a Maďar kam se podíváš. Všechny holky měly něco do sebe ale Juli (Christiane Paul) byla stejně fakt nejlepší. Já osobně bych ji asi skočil na špek no :)

Kráska v nesnázích (2006)

Pro mě rozhodně koukatelnější než Horem Pádem a nebo taky Pupendo. Čekal jsem, že to bude horší takže tentokrát mě ale Hřebejk s Jarchovským nezklamali. Český Lev pro Jiřího Schmitzera zcela zasloužený + taky velmi povedený soundtrack bych vyzdvihl.

Štamgast (1987)

V podstatě jsem si zvedl laťku hodně vysoko Faktótem, tady ale musím jít s hodnocením ještě výš, hlavně kvůli perfektnímu Rourkovi a taky po shlédnutí Barfly mám celkem chuť zachlastat což je rovněž neklamnou známkou toho, že mě snímek oslovil. Drink is everything.