Malá Miss Sunshine (2006)

Netradiční Road Movie jedné "obyčejné" americké rodinky. Každá z postav tady měla dostatek prostoru. Nejlepší je závislý na heroinu děda (Když jsi starý je blbost do toho nejít). Žánr Komedie / Drama je tady vystižen přesně. Ty vykreované malé missky byly fakt husté o.O

Bezva vejška (2006)

V rámci žánru určitě lepší průměr. Pohodová oddychovka. Kdo by nechtěl chodit na takovou skvělou S.H.I.T. školu :) 3,5*

Black Books (2000) (seriál)

Po shlédnutých dvou dílech první serie zatím za 4*

Miami Vice (2006)

Ve srovnání s Collateralem má u mě Miami Vice určitě navrch, ale ze stopáže bych klidně ubral i 20 minut. Po delší době mě zaujala i velmi zajímavá hudba.

Nabít a zabít (2006)

Celou dobu se tenhle filmek tvářil průměrně, ale závěr se mi líbil. Ben Kingsley nic moc. Bruce Willis a Morgan Freeman průměr. Lucy Liu fajn a Josh Hartnett dost dobrý. Celkem za 4*

Na východ od ráje (1955)

Zlehka věkem ošlehané Kazanovo drama kde některé situace u mně vyvolaly spíše pobavení a úsměv na rtech. James Dean bezchybný. East Of Eden - aneb jak nenápadně vyšachovat vlastního bratra, přebrat mu ženskou a ještě se chovat ubliženě jakoby se nechumelilo :)

V pasti (2005)

Ta Hejli byla teda hustá. Rozehrala s psychopatem (pedofilem) takovou hru, že ji nakonec neunikl :D