• Pohádka
  • Rodinný

Zlaté kapradí (1984) (TV film)

Nemám moc ráda televizní pohádky v papírových kulisách a umělých kytkách a tahle pohádka mi příjde docela "odfláklá", ale jednu hvězdičku dávám Terezce Pokorné a ta druhá je pro pana Kemra

Stromy umírají vstoje (1998) (TV film)

Tuhle hru jsem byla "nucena" shlédnout, když jí na poslední chvíli hráli v divadle místo plánovaného Shakespeara. A nelitovala jsem. Líbil se mi příběh, Petr Halberstadt i hudba, která se moc povedla. Jsem moc ráda, že je tato hra zachycena i v televizním archivu a já jsem si tak mohla pořídit její nahrávku...

Okouzlená (1942)

Souhlas s obojím - Nataša tu přehrává, protože to má v roli, hraje dívku, která si plete život s divadlem, kde je jí rovněž vytýkáno, že hraje až přehnaně. A Adina je zde opravdu skvělá, moc se mi tu líbí.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

doporučuji si to pustit hned před nebo po Bláznivém dobrodružství Robina Hooda, člověk si všimne spousty věcí, které předtím přehlédl :-)

Tři mušketýři (1993)

Tuhle verzi mám moc ráda. Sice je to taková ta klasická americká "pohádka" s happy endem, ale snad nikdy jsem neviděla úžasnějšího kardinála Richelieu než je Tim Curry (toho jsem snad ještě v životě neviděla hrát klaďase). A Porthos v provedení Olivera Platta mi tu příjde taky povedený, stejně jako Athos, který se mi líbí víc než v podání Johna Malkoviche.

Vzdálené vrcholky hor (1984) (seriál)

Vzdáleně si ho vybavuju a pamatuju si, že se tehdy líbil spoustě lidí. Je škoda, že už ho dlouho nedávali, zatímco jiné, daleko horší filmy a seriály opakují pořád dokola...

Špatným směrem (2006)

Příběh ničím nevybočoval, ale stejně jsem se od toho nedokázala odtrhnout, přestože to dávali v době, kdy už většinou spím. Každou chvíli jsem se snažila tipovat jak to bude pokračovat a skoro nikdy jsem neuhodla... nějak jsem tam nepochopila tu postavu černého generála (M. C. Duncana)

Desáté království (2000) (seriál)

Já prostě miluju Scotta Cohena, jak v tomhle, tak v Gilmorových děvčatech :-)

Malá mořská víla (1976)

Holky Šafránkovy obě krásné, ale ten princ mohl být hezčí

Beauty and the Beast (1987) (seriál)

Damienomen, pod to se můžu jen podepsat :-) souhlasím se vším