• Pohádka
  • Rodinný

Ježek z kiosku (1989) (TV film)

docela zajímavé vidět Zuzku Stivínovou v její první roli a taky mě pobavilo, jak tam mladý Hrušínský hraje sám sebe :-)

Anastázie (2003) (seriál)

sorry, ale mně se to líbilo. Mám ráda tu dobu, ty kostýmy, líbil se mi Daniil Strachov... jo, jasně, je tam spousta stupidit jako v ostatních telenovelách, které teda fakt většinou nemusím, ale prostě jsem romantik z jiné doby :-D a i ten videoklip a ústřední melodie k tomu jsou fajn

Nejkrásnější hádanka (2008)

Vidím v tom Jasněnku, Z pekla štěstí, Princeznu ze mlejna, Lotranda a Zubejdu, Andělskou tvář a spoustu dalších věcí (nejen od Trošky). Sérii vtipů z Kameňáků vystřídaly hádanky... Líbil se mi tam leda Potměšil coby král a Dolanského hláška "já věděl, že teta zlobí" A fakt nevím, jestli je horší když Troška do většiny svých pohádek obsazuje stejné herečky nebo když si tam vybere nové tváře, které jsou o ničem. Princezna se jakž takž dala, ale ta Majdalenka... :-( v titulcích bylo lidí, kteří propůjčili své hlasy skoro stejně jako herců, co tam hráli

Proti větru (1978) (seriál)

snad bych dala i víc, ale už si ho téměř nepamatuju. Třeba se dočkáme reprízování

Scarlett (1994) (seriál)

za Timothyho Daltona a zajímavé kostýmy

U nás doma (1988) (seriál)

o tomhle seriálu jsem neměla ani tušení a poprvé jsem na něj narazila počátkem roku 2009. Po prvním i druhém dílu jsem nadšená! Excelují Zuzana Fišárková a Víťa Jandák

Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (seriál)

u nás doma patřil tenhle večerníček mezi nejoblíbenější a i mojí dceři se to líbí. Navíc jsem až teď, když jí to pouštím na dvd zjistila, že "Bambulku" znám ze seriálu Konec velkých prázdnin a že jí nazpívala tehdy malá Alena Antalová :-O

Tchyně (1985) (TV film)

miň hvězdiček Markétě Fišerové dát nemůžu, mám jí moc ráda. A Věra Galatiková zde opět předvedla, že je Paní herečka.

Záhady Slavičího domu (1984) (seriál)

tuhle sérii mám asi z Dalglieshe nejradši, ale pamatuju si, že coby dítě jsem se tam spousty věcí bála. Škoda, že už jsem to dlooouho neviděla...

Zahalte jí tvář (1985) (seriál)

Ta hudba u všech "Dalglieshů" se mi vždycky hrozně moc líbila. Škoda, že už tyhle seriály v TV nedávají, určitě by to bylo lepší než některé současné...