• Pohádka
  • Rodinný

Anulka a pan Pětiočko (1983) (TV film)

Za Simonu Stašovou. Na téhle pohádce je fakt vidět, že se záporné postavy hrajou líp než kladné, ta Anulka je proti ní naprosto "suchá" a ani Viktor Preiss, ač Pan herec se mi tu moc nelíbil

Chudák muzika (1981) (TV film)

škoda, že tuhle pohádku tak málo reprízují. Všichni tři muzikanti se mi tam moc líbí, hlavně ty jejich výrazy a polohy kdykoliv spolknou hrášek

O zakleté princezně (1979) (TV film)

Koukám, že tahle pohádka má s Princové jsou na draka společné nejsem kostýmy (alespoň tedy ty dámské), ale taky baleťáky co dělají křoví :-D

Cindy (1984)

také jsem podlehla, když to v ČT dávali. Měla jsem originál kazetu (audio). Bohužel, nahrávku na VHS mi známý už nevrátil takže bych uvítala, kdyby se objevilo dvd :-)

Salón Eliott (1991) (seriál)

už si to moc nepamatuju, uvítala bych reprízu v TV nebo vydání na dvd

Václav (2007)

nějak mě to nezaujalo, občas mi to připomínalo Návrat idiota... já dávám ***, manžel by jednu přidal :-)

Drahý Bedřichu (1985) (TV film)

zajímavý pohled na mládí Bedřicha Smetany, který zde střídá jednu dívčinu za druhou...

Kytice (2000)

Kamera se povedla, hudba skvělá (jednu dobu jsem neposlouchala žádné jiné CD), moc se mi líbil Karel Roden ale i řada dalších. Ovšem výhrady mám např. k tomu, že Štědrý večer končí jinak než v knížce a taky polednice měla být "MALÁ, hnědá, ..." zatímco Bolek měl ke své výšce ještě i chůdy...