Kravaťáci (2011) (seriál)

Skvělí herci, skvělej diskrétní humor. Čekání na druhou serii mě nebude bavit a to už vůbec ne po tom, jak skončila ta první! Super 90%

Útok na věžák (2011)

Mimozemský, tlustý, černý sviňky si přijely na Zemi zadovádět se svojí samičkou. No jo, jenže koho by napadlo, že chudák samička přistane zrovna do ghetta, ve kterym se to hemží pouličníma 15ti letýma sráčema, který neni radno nasrávat. No a tak samička přišla o život a mimozemský cosi, už nemají s kým dovádět. Však... :) 60%

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tak a teď mi řekněte, proč to nenatočili rovnou, když točili 1. díl. Všichni herci ze čtyřech dílů, tak v 5. je zaplatí znova, kdyby ty vocasové z hollywoodu radši ušetřili pár peněz a poslali je mě, určitě bych s nima naložil víc, než abych nakupoval steroidy pro Diesla 4,5l a Baby Johnosna, kterej prostě k večeři sežere asi 2 krávy a zapije rozmíchanejma vejceme z celý slepičárny. Film nelogickej, nudnej, hroznej, díky ale jednička je jednička.. (Horší než tokiosračka to neni) 40%

Kazatel (2011)

Hodně podobný jako Legie, však o hodně horší. Efekty hrůza, zpracování - hrůza a ti upíři? No kde to jsme proboha!? A víckrát bych se na to rozhodně nedíval, protože i napoprvé jsou ve filmu vidět nedostaky, kdybyste se podívali víckrát, tak jich najdete ještě mnohem víc. A kazatel coby zabiják? Takovej metrix jak prase s "debilníma upírama", no více ne, díky! 30%

Thor (2011)

Marvel konečně zase udělal, po dlouhý době, dobrej film! Thor je hodně velkej frajer na začátku, škoda že takovej nezůstal po dobu celýho filmu. Film jako takovej mi strašně rychle utekl, 110minut bylo najednou fuč. A víte proč? Žádný zdlouhavý scény, pořád se něco dělo, dobrá akce. Fakt povedená komiksárna na plátno! :) 80%

Zkažená úča (2011)

Opravdu špatná, nevtipná a nevkusná zhovadilost. Cameron se do týhle role totálně nehodí. Jedinej vtipnej člověk v celym filmu byl Jason Segel a to asi tak jednou až dvakrát. Nuda, debilita a ještě jednou nuda. Už dlouho jsem se u filmu takhle nenudil. Hodinu a půl jedno a to samý dokoolečka, dokola a jinak nic. Pěknej konec, leda hovno, zavřel bych Diazovou, až by zčernala.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Už když mi někdo před čtyřmi lety řekl, že bude i 4. díl, tak jsem tomu nevěřil. Leč pravda už je taková! Stotřicet minut tupé, nevkusné a jak to jinak říct, prostě debilní zhovadilosti, kde ze sebe dělá Johnny Depp ještě většího, s prominutím dementa, než v předchozích 3 dílech. Děj nudný, nikterak přitažlivý herci, jediná čubka je tady Penélope, protože ty ostatní čubky nejsou takový čubky, jako spíš nasraný štiky, který si chtějí kousnout do lidskýho masa. Nejhorší díl se serie. 30%

Blesk (2011)

Solidní, akční drama se Stathamem. Super děj, super hlášky a nadupanej soundtrack jako prase. Už dlouho jsem ve filmu neslyšel Qemists..

Poslední skaut (1991)

Totálně nařvanej film, co natočil Scott v jednadevadesátym. Hlášky který mě provázejí životem. Bomba, totální mazec, 120%!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nuda, nuda, nuda a konec? To si udělali legraci.. Kdyby to napálili rovnou do 3hod filmu, udělali by daleko líp. Jenže ne vole, oni potřebujou nejvíc peněz, tak musí udělat 2 filmy. HP mě nikdy nebavil, a ani nebude..