Občanský průkaz (2010)

Dlouhý, roztáhlý, na děj skoro žádnej až moc. Kluci hlásí, to je velký plus, hlasí výborně, je to hodně velký plus. Komanč byl krutej, ví to každej. Teď si z toho děláme všichni prdel, ale kdo z nás v tý době žil.. 80%

PIKO (2010)

Hraný dokument, ukazujíc jak to tady vlastně bylo za "komára" s drogama. Na český poměry si myslím, že až zavádející. Jenže co se dělo za komára nikoho mladýho moc nezajímá, ba co víc, někdo ani netuší co se tady vlastně dělo. Film je to dost drsnej, ukáže se jaký jsou lidi závislý na drogách. Doporučuju hlavně mladý generaci polosmradů..

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Na 5* to nejni, ať už jsem vlastenec sebevětší. Nicholson tady ukázal fakt um jako prase, Forman to samý. Jenže ten scénář a příběh už nijak zvlášť. Pro mě osobně to nezapadá do top 10, já dávám 80%.

Světová invaze (2011)

Vlastenectvím protkanej válečnej film z ameriky.. No tak co si asi představíte, mimozemšťani, který nemaj nikoho v lásce, si na Zemi přijeli pro kus vody. Nelogičnost střídá jiná nelogičnost, spousta věcí se dá očekávat, herci jsou fakt neherci hodící se na hlášky typu "Roger That", "Move, move, move". Moje očekávání film nesplnil. 30%

Sucker Punch (2011)

Tak upřímně. Pustil jsem si to jen a pouze kvůli Abbie Cornisch, protože.. No koukněte na ni sami ;) Film, dost dobrej, efekty peckový, jenom je to trošku postavený na hlavu. Občas nevíte o co tam vlastně jde. Ale u těch efektů a ještě lepšího soundtracku je vám to ukradený. Krásnejch 80%

TACHO (2010)

Tak tu jednu * za Landu, protože ho mám coby člověka rád. Film je asi to nejhorší co jsem zatím letos viděl. Bože chraň mé oči od podobných nesmyslných příšerností. Děkuji

Jackass 3.5 (2011)

Slabší, však pořád je na co se dívat, ti chlápci jsou neuvěřitelný střelci. Klobouk dolu :)

Červená Karkulka (2011)

Gebrüder Grimm se musí v hrobě obracet. Slátanina Twilight, Van Helsinga (bohužel bez upírů) a nevim čeho všeho ještě. Tisíce nelogičností. Oldmana mám rád, tady mě však zklamal, byl to kokot všech kokotů. A s naší starou, doboru Karkulkou to má společný jedno velký prd. Jako ta noční můra.. No shlédněte sami..

Jsem číslo čtyři (2011)

Nundá uspávačka, ostatně co byste čekali od Alexe Pettyfera. Studentíci, sličné dívenky a debilní příběh, který jsme viděli už milionkrát. Škoda obsazení Timothyho, který je skvělý herec, mám ho rád v akčních filmech i komediích, ale tady měl prostor asi tak dohromady 10 minut a pak ho odkrouhli.. Ta "6" je pěkně blbá. Když se umí tak dobře teleportovat, nebo co to vlastně dělala, tak proč je nevyřídila všechny sama? Bože, bože.. 30%

Obřad (2011)

Dávám 3* jenom za Hopkinse, protože jsem ho už dlouho v ničem novém neviděl. Příběh stojí za starou belu, proto nám taky na konci narvou, že je příběh podle skutečných událostí, jinak by na to lidi snad ani nešli. Pro mě rozhodně zklamání od hodně očekávaného.