Arrow (2012) (seriál)

Půl roku jsem se rozmýšlel, půl roku! Velká chyba! Měl jsem se rozmýšlet rok! Protože od 12. dílu čekám jako blázen na další a ty týdny jsou příšerně dlouhé! Arrow je u mě na prvním místě, i přes ty strašný flashbacky, ale když je beru jenom jako součást příběhu, tak jakž takž. Nevadilo by možná, kdyby udělali prequel o žití na ostrově (na ten bych se nedíval) a v normálních epizodách to vypustily..

Naboř a ujeď (2012)

Nic se neděje, humor nějak chybí.. Čekal jsem nějaký pořádný kousky od Bredleyho Coopera a dočkal jsem se pěkný nudy.. Navíc opravdu ošklivá, ale přítelkyne Daxe Sheparda, Kristen Bell..

Temné stíny (2012)

Burton a Depp, takovýmu filmu nemůžu dát míň jak *****!

Underworld: Probuzení (2012)

Až moc rychlý, řekl bych. Ale Kate, je pořád Kate, přibyli mutanti snad všech druhů. Dobrá řežba.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tak dlouho jsem na něj čekal a vyplatilo se. Bomba! Už jsem ho stihnul vidět 2x, a to se mi stává zřídka.

Mein Kampf (2009) odpad!

Tvůrci a scénáristi asi nečetli knihu.. S knihou to má společného akorát název. Hrůza..

Navěky silný (2008)

Film pěknej, konec emotivní.. Ale proboha? Proč si hrajou někde v Colloradu na All Blaks z Novýho Zélandu? Celý jejich HAKA a malůvky na obličejích v hledišti, samej indián to bych pochopil, jsou v Americe, ale z tý je to setsakra velkej kus na Zéland..