Chuck (2007) (seriál)

Takže v průběhu druhé série zvedám na plnou palbu. Dlouho sem hledal 40 minutový seriál nabitý akcí, ale hlavně s kvalitním Nerd humorem. Chuck je ztřeštěný klasik, který prostě stříli hlášky od pasu. Zdatně mu sekunduje jeho vousatý kámoš Morgan. A nesmím zapomenout na toho nejlepšího, cynicky sarkastického agenta Caseyho. Doufám, že jim všem humor vydrží.

Rampage (2009)

Run Forrest! Docela sado. Nebýt hloupých dialogů, kameramana s Parkinsnem, a kdyby borec častěji přebíjel, byl by to zajímavý masakr. Ale ty exploze, panečku ty se Uwemu povedly. Aj hudba je poměrně dobře zvolená, takže ve výsledku takové lepší 3 zářezy.

Red (2010)

Tak tomuhle říkám pohodová jízda. Tahle parta staříků ještě rozhodně nepatří do starého železa. Tohle už ví i Karl Urban. Skvěle zvolená hudba vás při sledování dostane do naprosté pohody, takže si tohle můžete užít o to víc. Co ještě dodat, Malkovich je borec stejně jako Willis. Pro mě bylo nejdůležitější, abych se bavil. A tohle mě bavilo.

Sherlock (2010) (seriál)

Pokud bych měl tenhle seriál ohodnotit jedním slovem, bylo by to STRHUJÍCÍ. Sherlock Holmes převedený do současné doby? Ano, mohlo by se to jevit jako nemožné, neuskutečnitelné, opak je však pravdou. Londýn je krásné město, a má neuvěřitelnou atmosféru. Hlavni dvojice si perfektně hraje do not, promyšlené dialogy k tomu prostě patří. Jedná se o vynikající detektivní seriál, kam se hrabou americké CSI. EDIT. Takže je konec 2. série a já normálně oněměl genialitou tohoto britského seriálu. Nemám slov.

Jonah Hex (2010)

Trochu jiný western než na jaký jsme zvyklý. Ale to mi nevadí, protože já westerny v lásce nemám. Tak si to shrňme, nebylo to dlouhé, efekty byli dost dobré, Megan Fox se hodí asi jen do Transformers a potetovaný, šílený kloboučník v podání Michaela Fassbendera byl suprový. Nehodlám řešit kraviny jako scénář nebo logiku a tak dále. Na to tady jsou jiní "odborníci". Hex prostě neurazí a tečka.

Experiment (2010)

Jsou filmy veselé, jsou filmy smutné. A jsou filmy, které vás dokážou rozesmát a filmy, které vás hodí do hluboké deprese. Tohle je případ číslo 2. Experiment má naprosto brutální atmosféru. Prostě jsem se držel za hlavu a pořád přemýšlel, jaký bude konec. Skoro sem nemrkal, nedýchal, takhle mě to dostalo. A to co předvádí Forest, to je až nechutně brilantní. Nevidím to jinak, než za plný počet. P.S. Lidé byli, jsou a pořád budou jenom zvířata.

Machete (2010)

Not bad, ale v traileru je vlastně úplně všechno, všechno. Což je dost velká škoda. Film tak nabídne jen pár zajímavých nových záběrů. Steven Seagal podal životní výkon, jen ta finální bitka mohla být o něco delší. Když už se bavíme o čase, film je brutálně dlouhý, vycpaný velkou vatou. Ale tak co, já se bavil a to je hlavní.

Super Mac (2010) odpad!

Parodie na parodie? Ultrasračka.

Robin Hood (2010)

A tak se zrodila legenda, ve velkolepém stylu. Skvělá podívaná, se skvělým Crowem.

Expendables: Postradatelní (2010)

Dream comes true. They are, the world greatest mercenaries. To teda kurva jsou. A dokázali to. Nebo spíš Stallone to dokázal. Sesbírat tolik hvězd, dát je dokupy, a ještě natočit tak totálně kulervoucí film, to se musí umět. Opravdu nevím co bylo více EPIC, jestli Stathamovy nože, Stalloneho nabíjení, nebo Crewsova broksna. Ne, spíš to byla bitka Stallone vs. Austin. Že měl snímek 80 mega rozpočet? Taky to bylo sakra vidět. Výbuch sem, výbuch tam. Krása. Dolphíku, Dolphíku, měl bys kupit Slyovi nějaký kurevsky drahý chlast, protože je to tvůj druhý film sním, a je tvoje druhá nejlepší role. Snažil jsem se tam hledat chyby, ale pak sem si řekl čert to vem, akční filmy musí být akční. A tenhle byl.