Černý jestřáb sestřelen (2001)

Naprosto totální, kulervoucí, pravdivý a neuvěřitelně syrový pohled na válku. Tady si nikdo na nic nehraje a autentičnost je opravdu unikátní. Nadupaný film až ke stropu. Soundtrack je prostě a jednoduše skvostný. Pro mě nejlepší film o válce a právem si našel své místo v mé topce.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Pro mě film přesně na pomezí 3 a 4 hvězd. Snad poslední díl se zeleným zlobrem má poměrně zábavný a svižný začátek. Když se díváte na Shreka, očekáváte různé odkazy a to na všechno. No v tomhle filmu mi to zatraceně chybělo. Je to škoda, že se autoři ani nesnažili tam něco přidat. Potom konec a tak je to jedno velké klišé. Proto tohle nemůže dostat více jak 3 stars.

Pan Nikdo (2009)

Neuvěřitelně krásný, hudebně perfektně zpracovaný, ale jinak těžko popsatelný filmový zážitek.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Přesně tahle jsem si to představoval. Slyšel jsem různé zvěsti, o tom že Perský princ není zábavný nebo dokonce málo akční. No já jsem viděl dost akce a hlavně jsem se dobře bavil. Důležité bylo, že film rychle odsýpal. Úvodní scéna byla jako fakt fámozní, to lezení na stěnu mě bez prdele bavilo. Přidejme k tomu neuvěřitelně sexy Gemmu a prostě výsledek nemůže zklamat. To co jsem od Prince očekávál jsem prostě a jednoduše dostal. Jedinou výtku bych měl ke snímání bojových scén, bylo to docela nepřehledné. Konec mě mile překvapil a podobost Pirátů nelze upřít takže pohodové 4*.

Sexy party 3: Prvák (2009) odpad!

Jakobych viděl jedničku, ale pěkně pokurvenou. Sere mě, že tu je debilní hulič jako v jedničce, o trhlém Asiatovy, který chce jen vidět kozy ani nemluvím. Nový Wilder = tragéd jako prase. Jo a Tara Reid byla daleko více sexy než tahle.

Kick-Ass (2010)

Přesně tohle je ten druh filmu, který prostě žeru. Po celou dobu jsem měl chuť řvát, Joooooo, protože Kick-Ass mi serval čelist, a ta se teď válí, kdesi na podlaze. Zažil jsem extázi. Film je založen na jednoduchém receptu, přídáme hrstku superhrdinů, kulervoucí hudbu, špetku hlášek, tři tucty totálních akčních scén a jednoho zloducha, který umí solidně kopat lidi do hlav, celé zamíchámé, a poté si to s blaženým úsměvem na tváří užíváme. A to já dělal. Chystám se to v nejbližší době několikrát zopakovat.

1984 (1984)

Už je mi jasné, odkud brali námět tvůrci Equilibria. Ta podobnost je znát. Musím přiznat, že jsem zatím knihu nečetl, ale chci to určitě v dohledné době napravit. Atmosféra je ve filmu opravdu depresivně vyníkající. Zprávy, které jsou neustále hlášeny, ty jsou sice k smíchu, ale dokážu si představit, svůj účel, vymývat mozky, plnily na sto procent. Ještě nikdy jsem neviděl člověka takhle na dně. Zatím plná palba. Uvidíme co se změní po přečtení knihy.

Skóruj! (2007)

Jakožto fanoušek ping-pongu, jsem vděčný za jakýkoliv film o tomhle sportu. I když je takhle, jakto říct, střeštěný. Rozhodně je dobře zvolená délka. Skóruj příjemně utekl jako voda. Sranda byla, ale některé věcy byly dost uspěchané. Randyho trénink, rychle nabitý vztah s naprosto sexy Maggie Q. Prostě taková jednohubka za 3*.

Poldové (2010)

Musím říct, že ze začatku mi tenhle uřvaný černoch dost vadil. Ale v mobilním převleku se to všechno zvrtlo a já si to pak už jen užíval. Cop Out mají svižné tempo, malou výhradu bych měl co se týče některých hudebních songů. Jinak je to je pro mě příjemné překvapení, čekal jsem debilní tuctovou komedii, dostal jsem vtipnou, akční komedii.

Repo Men (2010)

No, tak tohle je něco. Kdyby nebylo skvělého konce, řekl bych že to je velké klišé. Chlápek dělá pro společnost. Společnost s ním najednou vyjebe a ... Přes slušný začátek se film trochu táhne. Sice to nebyly potoky krve jak jsem čekal, ale i tak byl film slušně krvavý. Jude Law hraje v pohodě, ale na druhou stranu tuhle roli by zvládl každý druhý herec. Atmosféra byla celkem temná a hudba byla dobře vybráná. Ve výsledku horší 4*.