Gauneři (1992)

Skvělý scénář, skvélé hlášky, skvělé herecké výkony - prostě skvělý film, víc nemám co dodat... 9/10

Rosemary má děťátko (1968)

Kousek po kousku se film, prostředí i postavy odehrávaly naprosto stejně tak, jako v mé hlavě, v mých představách při čtení výborné předlohy od Iry Levina. Děj Vás až do konce nechává na pochybách, což zvyšuje napětí, divákovu zvědavost a zároveň se stává napínavějším. . . a právě proto, přesně kvůli tomu, mě konec trošku zklamal. . . náhlý a zcela otevřený v tom špatném slova smyslu. Nenechal divákovi ani krapet místa pro fantazii, domyšlení či volbu pojetí - volbu toho, jak to komu víc vyhovuje. . . 8/10

Candy (2006)

Filmů o drogách je spousta, některé šokují více, některé už tolik nepřekvapí. U tohoto snímku jsem se nenudila, bavil mě, a to především díky skvělým hereckým výkonům, ale podívat se na něj znovu mě nijak zvlášť neláká. 6/10

Hořký měsíc (1992)

Film, který mě doslova převálcoval skvělými hereckými výkony, pocity hnusu, ponížení a lásky až za hrob..

Bobule (2008)

Tohle opravdu není můj šálek čaje. . . Situace nevěrohodné, humor násilný. . . Film "zachránily" záběry z mého rodného bydliště a míst, na které mám nostalgické vzpomínky. . . 5/10

Forrest Gump (1994)

Roztomilý Forrest, miláček národů. . . 10/10

Cesta do Ameriky (1988)

Srdcovka. Tenhle film vyvolá na mé tváři vždy úsměv :) 10/10

Kanibalové (1980) odpad!

Díky autentickým záběrům mi z filmu bylo ještě pár dní po zhlédnutí na blití. Nedokoukáno. 0/10