Nestyda (2008)

Jedna hvězdička za nejlepší herecký výkon a to želvy, která stejně nakonec skončila v popelnici....nevidím důvod proč dávat víc, nemám důvod doporučit to dál, ale našla sem důvod proč už se na to nikdy nepodívám....je to totiž nehorááááázná kravina!!!!!!!!! Jediné co si z filmu odnesete je poučení, že stará stodola nejlíp hoří:)

Star Trek (2009)

nekompromisních pět hvězdiček...tento film definitivně podrazil nohy mému názoru na sci-fi filmy,který nebyl zrovna dvakrát přívětivý....dokonce i popcorn byl kvalitou snímku odvržen na druhou kolej...

Komando (1985)

John: Salley, pamatuješ jak jsem říkal, že tě zabiju jako posledního? - Sully: To je pravda, to jste říkal! - John: Lhal jsem! ..........Tenhle filmík zvládnou levou zadní i holky a ještě se pobaví:)))))

Big Lebowski (1998)

Všechno, co chtěl Dude, byl jenom jeho tepich bez fleku. Vážně se tam hodil...a jinak nedal by si někdo Bílýho medvěda? 40 ml - vodky, 30 ml - likéru Kahlua, 60 ml - smetany...dobrou chuť :)

Křidýlko nebo stehýnko (1976)

Tak co projde to Tricatelovi?výrobci tovární syntetické kuchyně?možná by to tak bylo kdyby proti němu nestál sám Louis de Funès - s takovým to soupeřem nemá šanci!!

X-Men: Poslední vzdor (2006)

"Rozhodující souboj..." A já myslím, že tady je taky rozhodnuto...x-meni se valí dál,ale jejich tempo začíná být trošku usínající...ale i tak sem tam dokáží vyloupnout pěknou hlášku i akcičku...Horší než peklo je hněv zhrzené ženy!!

X-Men 2 (2003)

"Přišel čas, kdy se odlišní musí spojit..."Jednička rozjela svůj koncert a dvojka bez ubrání na tempu pokračuje, přesně tam kde jsme skončili...A JÁ SI TO UŽÍVÁM!!!!!!!S nebezpečnými kluky holky flirtujou. Nevodí je domů. Vdávají se za slušňáky!!!!!!!! :)))

X-Men (2000)

"Některým věř, ostatních se obávej..."Někdy by bylo fajn mí nadpřirozenou schopnost, ale kterou si vybrat mezi tolika "nadanými žáky" :)

X-Men Origins: Wolverine (2009)

asi jsem se zamilovala:) nejnovější x-men mě dostal do kolen!!! v porovnání s předchozími díly musím dát za pět-nemůžu si pomoci!!

Rychlí a zběsilí (2009)

Tak mohlo to dopadnout líp,ale co pořád točit dokola?raději to šupnem do tmy, ať toho lidi moc nevidí a bude...aspoň do toho nebudou moc kecat...no a vyšlo jim to nemám do toho moc co kecat protože čtyři pětiny filmu jsou točeny ve tmě a já z toho vlastně nic nemám...smůla dneska jen za dvě:(