Tragická událost v rodině, navždy poznačila vztah otce a syna. Svěžím vánkem do jejich rozervaného vztahu by mohla být mladá slečna – synova přítelkyně. Otec je však zatrpklý a svéhlavý. (ČSFD.cz)

fabecc1222

Obsah tady je dost zavádějící. Obecně teda těžko říct, o čem to vlastně bylo. Dost těžká ezo věc, kde většinu stopáže vůbec nevíte, o co jde a co počátkem toho, proč jsou postavy takové jaké jsou. Fajn krajina a nahotinky, ale jinak dost divácky nevlídný počin, který je i přes krátkou stopáž docela náročné dokoukat. ()

ostravak30

Trochu úlet, ve kterém není přesně jasné, oč má vlastně jít. Děj je mdlý, scénář slabý, nevýrazný, dialogy nulové... ()

Hombre8

Pidi příběh s kdovíproč takovým názvem. Autor možná naráží sám na sebe, když 15 let studoval filmařinu jakmile dostudoval, tak konec. Taky Ivan Palúch prošel určitou genezí. Poprvé jsem ho viděl jako mladíka v Princi Bajajovi. Tady šílený nebyl, jak je naznačováno. Jen starý. Zato syn měl šílenství v očích, i když působil jinak klidně a spořádaně. Hezký trik na konci i hudba dobrá, nevtíravá. Jinak celkem o ničem. Třetí hvězda za autorství. ()