Bláznivá střela

• Česko Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení (více)

Praštění tvůrci snímku Připoutejte se, prosím! se znovu sešli! Leslie Nielsen jako policista s tvrdými rysy a měkkým mozkem Frank Drebin div nezakopne o plán atentátu na královnu Elizabeth. Do šílených akcí se zapojí také Priscilla Presley, O.J. Simpson, vycpaný bobr, dva baseballové týmy a nesourodá směsice dalších postav, a tak se "smíchometry" hroutí. (Magic Box)

Pecival

Neskutečně nahláškovaná podívaná, končící naprosto šíleným peklem na baseballovém stadiónu. Jeden z těch nemnoha filmů, který je čím dál lepší. Leslie je opravdu král příšerných replik pronášených s kameným ksichtem. ()

giovanni3

Po delší době jsem tuto parodii shlédl znovu a zvyšuji hodnocení z 3* na 4*. Je zde opravdu mnoho vtipu a ač je občas "trapný" tak dost často pobaví. Je zde i happyend tak co chcete více? Na 5* to není, protože Žhavé výstřely jsou pro mě víc. ()

Rousse

Bratři Zuckerové v plné síle - takhle si představuju biologickou zbraň: když si pustíte tenhle film, vyprovokuje ve vás životu nebezpečné křeče smíchu. Všechny ty zápletky, zápichy, hlášky a gagy - kde na to ti lidi proboha chodí??? Každopádně škoda, že už tam šli jen párkrát a bláznivá střela 1 a 2 zůstaly nepřekonány. ()

SG-1

"To když se ti neotevře padák, to je chlapská smrt. Anebo když tě vcucne kombajn... Nebo když ti koule uhryzne laponec, to bych si dal líbit." -Frank Drebin- ()

sedm.1

Klasika,která nastartovala jednu z nejlepších filmových sérií vůbec.Film řadící se k TOP žánru.Neuvěřitelná kadence nezapomenutelných a legendárních scén a hlášek.Naprosto jiný tip vtipu,než mají dnešní parodie,ovšem sakra lepší!!!Legenda! ()

Merv

Skvelá zábava. Plno zábavných vtipov pri ktorých sa naozaj dá zasmiať na rozdiel od niektorých dnešních komédii s umelým humorom. Lesie Nielsen v najlepšej forme ! ()

gutshoter

Připomíná mi to dalšího Nielsena, jediného co jsem viděl, a to Připoutejte se prosím. Toto mělo podobné komické momenty, ale lepší šmrnc a celkově děj. ()

Maynard.

Už taky právem patří mezi legendy hollywoodu...Viděno nejmíň 10x, především zamlada. Nemůžu si ale pomoct, ale rank Drebin mi (asi to bude šedivejma vlasama) připomíná toho šílenýho admirála ze Žhavejch výstřelů. No, a tenhle pan admirál mě prostě baví o mnoho víc než právě Frank. I tak je tohle ale jedna z nejoriginálnějších amerických komedií. Místama zbytečně přeplácaný, ale jako celek to dává. Včera mě nejvíc rozesmála scéna, kdy Frank "zpívá" americkou hymnu před plným staďákem :o). ()

herr_carter

"Rozejděte se, tady není nic k vidění", "paní Nordbergová, ruku Vašeho manžela asi zachráníme, kam Vám jí máme poslat?", "zajímavé, skoro tak zajímavé, jako ty dnešní fotky...ale já byla mladá, potřebovala jsem práci...ne, myslím ty fotky z ludwigových doků", "máte nádherný kotníkový náramek..ach, už mi to zase spadlo", "Jen se ti pokouším říct Wilmo, že jakmile se Norberg uzdraví, uvítáme ho zpět mezi poldy...jestli z něj nebude uslintaný idiot", "Takhle chlapi neumírají...Jo, to máš pravdu Ede. Když se neotevře padák, to je chlapská smrt. Když tě převálcuje kombajn... Když ti nějakej Laponec ukousne koule.", "řeknu ti ještě jednu věc, všechny orgasmy jsem pouze předstíral"................. moje hodnocení = 10 z 10. ()

Melios

/DNES LEN S MALÝMI SPOILERMI!/ Vždy keď sa niekde ukážu Zuckerovci a Abrahams viem ,že mám čakať skvelú komédiu. A to sa aj naplnilo. I keď film spadá do žánru paródie ,vždy môžem vďaka tejto trojici čakať kvalitne odvedenú prácu. Ich paródie sa od novodobých potomkov tohoto žánru líšia hlavne tým ,že zatiaľ ,čo nové filmy spoliehajú na ofenzívny ,vulgárny a nedospelý humor plný sexuálnych narážok na úrovni 15 ročných pubertiakov, Zuckerovci si išli svojou cestou. Všetko toto vyhodili a spravili príbeh s normálnou zápletkou ,ktorý by sa aj kľudne mohol stať, len ho komediálne prehrotili a navrch toho všetkého pridali paródie na nejaké udalosti, alebo rovno na filmy. A takto to presne má vyzerať. Niekomu by mohol prísť príbeh o starom policajtovi ,ktorý vyvádza hovadiny ako odlamovanie penisov sochám dosť infantilný ,ale je to podané s takým šarmom a dôstojnosťou ,že tomu odpustíte všetko. Za zmienku určite stojí aj zbytok série a im podobné paródie od rovnakých tvorcov ( viz. Airplane! a Hot Shots! ). Ak to mám všetko spočítať film si odo mňa odnesie 90% ( nie nepríde mi to prehrotené ) a legendárnu Známku: S ... Vrelo odporúčam všetkým fandom komédii...a Leslieho Nielsena... ()

PALINO

Zábavná komédia, ktorá naplno využíva potenciál tzv. "postranných" vtipov a nezabudnutelných hlášok. Filmu veľmi pomáha vtipný Leslie Nielsen, ktorý je pre podobné úlohy ako stvorený. Bláznivú strelu (všetky diely) treba oceniť a pochváliť aj preto, lebo v porovnaní s Nielsenovými inými (zvlášť novšími) bláznivými komédiami, je práve ona tá najviac vydarená. ()

velkyvezir

Klasika mezi americkými komediemi parodujícími různé ty detektivky, kriminálky... Leslie Nielsen a Prscilla Presleyová se skvěle doplňují, film, který má tempo. ()

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Zemřel O. J. Simpson

Zemřel O. J. Simpson

11.04.2024

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)