Jamila se spolužáky dorazí do nemocnice, kde je něco překvapí. Hnutí jede do Camp Pierce, ale někdo na ně surově zaútočí. (Apple TV+)

Anderton

Tentokrát to skôr nadväzuje na atmosféru Darabontovej Hmly a nevyzerá to v tej hmle v lesoch vôbec zle. Máme tu aj viacero POV mimozemšťanov, ktoré zase, asi nechtiac, pripomenú starú klasiku It came from outer space. Teenageri príliš nezaujmú, najmä preto, že tá cesta naprieč krajinou im trvá podozrivo krátko. Tvorcovia by sa mohli aspoň obťažovať titulkom "o týždeň neskôr" a bolo by po probléme. No a "ponory" japonskej hrdinky do mimozemskej mysle sú stále zábavnejšie a mysterióznejšie. ()

Branique

Opäť taká poslabšia časť. Síce úplne nenudila, ale nebola to ani žiadna sláva. Čo sa mi ale páčilo je to, že s Micuki nepodľahli takému typickému klišé, že je zmätená a nechá sa oklamať lacnou ilúziou reality. Počas jej virtuálneho stretnutia s lezbickou priateľkou si zachováva chladnú hlavu a vie, že je to len trik. ()

kenkaku

Íránská rodinka - haranti - Japonka - a zase dokola (žádný černoch). 1/2 epizody pryč a opět se vyzobali diskuzní pasáže (haranti tentokrát v otravnosti vedou). Žumpa je zpět. Druhá polovina je sice dynamičtější, ale co z toho? Nikam to nevede, jen se opakuje zřejmé už několik epizod. A ten LOL závěr. Ach jo. ()

Martrix

Nadávat každou epizodu na linku Aneeshi nemá smysl, ani když se potvrzuje jak hloupě se v ní všichni chovají. Když nic jiného, tak to bylo aspoň napínavé a moment ...jsem v jeho hlavě ..., byl povedený. Děcka tentokrát dost nuda...resp., vztahy mezi nimi mě nechávají chladným. No a pak zbývá jen Micukiline, kde se toho taky moc neodehrálo, ale je tam příslib do další epky. Suma sumárum opět neurazí/nenadchne, ale náběh tam pořád je....na obojí. ()

warrenur

Dalsi vyvoj Hnutia po tom, ako sa rozhodnu pomoct Aneeshi, sa odohrava presne tak, ako sme ocakavali - redukciou poctov - obvious. :D Ale nastrocny opat zachrani den. Linia s neohrozenou detskou patrolov nema zmysel a skoda ju komentovat. Zacina z toho byt rodinny film a zvazujem, ci do toho investovat dalsi cas. Tentokrat sa uplne vynechala mystery linia, ci "detektivnejsia" s amikom...nuda. Snad sa to cele uzavrie v nasledovnych 4och epizodach a nevznikne tretia seria - hoci obavu mam, pretoze Mitsuko sa mozno zacne ucit jazyk mimozemstanov - :) asi videla Arrival. ...chjo a to moze trvat aj NIEKOLKO serii. Irony off. ()