Backrooms

Režie:

Kane Parsons

Kamera:

Kane Parsons

Pokud nejste opatrní a dostanete se z reality do špatných míst, skončíte v Backrooms, přibližně šesti stovkách milionů mil čtverečních náhodně segmentovaných prázdných místností. Doufejte, že neuslyšíte něco, co kolem vás prochází, protože pokud ano, tak si buďte jistí, že ono to slyšelo vás. Mladý Youtuber Kane Parsons sám vytvořil na motivy creepypasty Backrooms sérii videí odhalujících temná zákoutí těchto nekonečných místností. (Hyperbolic)

Dukekuky

Nikdy mě Backrooms nebavilo a zde se nic nemění, musím říct že to působilo strašidelné ale nijak nezaujmulo. 4/10 ()

Harakiri13

Co říct k backrooms, jde vlastně o novou creepypastu. Rozhodně jde o nový a zajímavý projekt, který se v současnosti hodně probírá. Naposledy jsem podobný bum zažil  v roce  2012, kdy letěl  Slenderman. V jednoduchosti jde o to, že se můžeme propadnou z našeho světa do tohohle "mezisvěta", který je rozdělený na různé levely. V tomhle videu je vidět právě takový no-clip do backrooms a pak toulání v tom asi nejznámější levelu z backrooms a to level  0 The Lobby. 8/10 ()

Kikinn_

Spousta videii které začali jednim legendárním videem které je mým oblíbeným krátkofilmem. Myslím že se jakoby inspiroval filmy ve kterém jste v pohledu osoby. Celé to působí hrozně realisticky v tom ohledu že to je jenom blbý sgi. Celé to je udělané jedním 17ti letým týpkem lol ()

Phosphorus

Od hororov, jumpscare-ov a creepypast si väčšinou radšej držím odstup, lebo si vážim pokojný spánok. Táto urban legenda ma však niečím priťahuje a short film presne vykresľuje tú atmosféru, tajomnosť a zimomriavky sálajúce z Backroomov. Handheld kamera, old-look estetika a práca s 3D sú zvládnuté na výbornú. Blahoželám a obdivujem mladého tvorcu, ktorému sa takto podarilo preraziť. ()

Youtubeový horor míří na velká plátna

Youtubeový horor míří na velká plátna

08.02.2023

Studio A24, spoluautor Stranger Things Shawn Levy a produkční společnost Atomic Monster Jamese Wana nyní spojí síly, aby přivedli na velká plátna populární youtubeovou hororovou sérii zvanou The… (více)