The Flood

V Louisiane zúri hurikán a skupina väzňov sa to pokúsi využiť na útek. Avšak ich poslednou starosťou sa stanú prípadní prenasledovatelia, keď ich plány narušia hladné aligátory. (Arsenal83)

oveckaoa

Asi první film od Slagleho co by se dal doporučit (viděl jsem s tímto 4 všechny předchozí dostaly odpad). Samozřejmě nic moc nečekejte není to kvalitní, ale pokud to porovnám třeba s Black Demonem co jsem viděl včera a dal mu 1 hvězdu tak tohle je lepší.  V Louisianě je hurikán tak se tam vše zatopuje do toho tam přijíždí vězeňský autobus co veze vězně a zastaví tam na místní šerifské stanici , aby si tam odpočinuly. Do toho tam na ně točí aligátoři a nějací ozbrojenci co chtějí vysvobodit jednoho vězně. Aligátoři vypadají příšerně jako já vím, že pan Slagle ty filmy má levné (tohle prý stálo 2 miliony)  , ale to  bylo tak těžké si pustit nějaký zvířecí dokument a okopírovat je z něho? Zase plusem je to, že se objeví hned na začátku je zde slušný bodycount přes 5 , ale špatné gore (gumová ukousnutá hlava) i zabití je na jedno brdo kdy ten aligátor je  ve vodě a kousne si třeba do nohy pak s tím člověkem točí  jak na kolotoči a pak je záběr jak okusuje třeba ruku. P.s. to prostěradlo by neudrželo toho svalovce ani omylem  40 procent ()

Aceboris odpad!

Hurikán skomplikoval prevoz väzňov. O pomoc preto požiadali najbližšie väzenie kde by mohli prečkať búrku . Tej šéfuje šerifka Jo Newmanová, Nicky Whelan   blondínka ktorá remeslo prebrala po svojom otcovi. Situácia sa skomplikuje keď do väzenia preniknú dva krvilačné krokodíly, ktoré sa nezastavia pred ničím.  --- Asi takto by sa dali zhrnúť prvé minúty  tohoto animal hororu. Žiaľ celá produkcia vrátená hercov musela byť dobre našlahaná. Ved pre ilustráciu, miestnosť je zaplavená vodou , ale policajt zapne svetlo v miestnosti, veď nevadí , že tam elektrina iskrí, no zabije to tým, že po zapnutí svetla, zapne baterku. V tej istej miestnosti o čosi  neskôr, vplávajú dva veľké krokodíly. Miestnosť veľká cca 4 x 4 metre a oni tam plávajú a schovávajú sa ako v mori. Mega silná šerifka , ktorá premôže silou krokodíla , pretlačí ho a zavrie dvere. Následne zavretý krokodíly priplavajú a jedného z nich zožerú, pretože nechajú nezmyselne otvorené dvere. O chvíľku na to, vymláti dušu dvom svalnatým chlapom, ktorých pustia , pretože musia.  O minútu neskôr , šerifka vymyslí plán ako zdrhnúť , lebo cez dvere nemôžu, takže prestieradlo z väzenských postelí pomôže. Tu je zaujímavé ako sa šerifka dostala hore aby to zviazané prestieradlo pripevnila. Takto sa dá pokračovať do skončenia filmu. Je až neuveriteľné , že  Casper Van Dien má  nadanie hrať v takýchto prepadákom. Nicky by spravila lepšie keby sa venovala porno filmom, tam by dokázala možno niekoho očariť. Za mňa neskutočná a totálna blbosť , ktorá sa našťastie dala zrýchliť . Odpad ako vyšitý. Za mňa 0/10 ()

panvasik

Popravdě? Čekal jsem to horší. Jedná se o film z dílny Lionsgate, což mě totálně odjebalo hned při startu. Fakt nechápu, jak se k tomu dostali, ale dobře. Neměl jsem žádná očekávání a spíš, jsem si to šel pustit, jen tak z prdele, že stejně nakoukavam věci, co letos vyšly. A o The Flood se už docela dlouho šuškalo a já to chtěl vidět a zajímalo mě to. Musím říct, že tak či tak se jedná o jeden z těch povedenějších kousků se špatnými efekty. Hloupý a příliš jednoduchý příběh k tomu pár špatných CGI krokodýlů a banda debilů se sympatickou Nicky Whelan v čele. Nevím jak pro ostatní, ale za mě to je takové debilní kravinka, která se naštěstí nebere moc vážně nebo alespoň já jsem to tak vnímal a tím pádem nemám důvod nejít na 40% ()

Astaroth12

Brandon Slagle rozhodne nie je Alexandre Aja a aj keď sa na neho v tomto filme hral, nemá ani taký talent a určite ani takú finančnú podporu zo strany produkčnej spoločnosti. Tak áno, film sa vo viacerých bodoch podobal na slušnú Ajovú korisť a tento okrem bezbranných civilistov, dal do hry policajtov, zločincov a väzňov. Tak som si myslel, že to môže byt do cela svižná akčná jazda, ale vobec to tak nebolo. Okrem totálne hlúpych dialogov a amatérsky hrajúcich hercov sa tu strieľalo na krokodílov ako keby to bola Godzilla či King Kong a to mi pripadalo nesmierne tupé a trápne. Po gore stránke tiež nič moc a samozrejme trikovo to bolo ešte asi aj horšie. A aj keď som čakal o niečo lepší výsledok, nie som sklamaný, lebo meno režiséra hovorí za všetko, tak aspoň silne 2* tomuto krokodílnadu nadelím. ()

John80

Kto mal rád filmy Aligátor a Útok z hlubin toto by sa mu mohlo páčiť Dej sa odohráva na policajnej stanici počas dažďov a záplav v meste , kde sa zastaví autobus prevážajúci väzňov, aby tam prečkal búrku a medzitým ich prekvapia Aligátory. Akciu to má a nič tomu viac nechýba Film určite nenudí 3* Film by si zaslúžil aj vyššie ako ma uverejnené, čím je zbytočne podhodnotený ()