Kluk a holka, kteří jsou nejlepší přátelé, řeší běžné středoškolácké problémy, ale taky nové touhy a rozpačité vzájemné city. (Netflix)

Teachman

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 2/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

wowylgu313

To jsem se zase k něčemu nechal ukecat ... Tak narovinu... Za těch 15-20% můžu napsat jen to že je to blbost, nesmysl a nuda. Dvakrát se nad něčím možná zasmějete ale jen tak z lehka. Kamerou a obsazením to připomíná "muzikál ze střední". Příběh je tu absolutní blbost, která kdyby byla dobře podchycena byla by aspoň nějak zajímavá ale toto? Nevím ani co dál k tomu napsat. Z větší stránky je to nuda a trapárna na kterou budete chtít hodně moc rychle zapomenout. ()

Tadas

Něco, v co jsem v životě nikdy nedoufal ! „Remaster“ filmu Kalhoty v pozoru! Nebo spíš pokračování? Tentokrát děti původních postav. Doteď si pamatuji scénu jak Florian strčil prsty té prostitutce mezi nohy a pak společně s jeho kamarádama k jeho ruce čuchali :D  Tentokrát né k Florianovi, ale k Charliemu promluví vlastní pele. Nadržený nerd jeví známky klasického problému si vrznout. Jeho nejlepší kamarádka Paula se mu nabídne, on však odmítne (což nechápu, byl by první co se dostal z friendzone). Nakonec se ukáže, že i k ní mluví její čárka a jako diváci dostáváme její první průzkum v shopu a její první orgáč........ U takovéhle teenage prasárny u mě platí automaticky 5 hvězd ! ()

soukyd33

No, to tu ještě nebylo. Tohle slyšet mluvit nechcete. 😄 Dva hlavní herci jsou sympatický, a ta holka je tam vlastně nejhezčí ze všech. Hlášky padaly také, ale hlavní je ten dialog těch dvou dole. Jejich rady a nápady, k nezaplacení. Je to taková teenegerovská komedie, o tom nejdůležitějším v té době. 😄 Konec byl zakončen romanticky. 👍 Poznámka: Já se bavil, a to mi úplně stačí. Hvězdiček 4 ()

charles3

Zajímavý a relativně zdařilý mix "domácích" Kalhot v pozoru a amerických teenagerovských filmů typu Báječná chvíle (či na Netflixu nedávno premiérová Ať to stojí, co to stojí). Krátká minipřehlídka 50 (??) ženských přirození je zde zcela originální :-) A kamarádku, jakou měl hlavní hrdina, by chtěl v jeho věku určitě každý :-) Na to, že jde o německý film, musím jít o jednu hvězdu nad průměr. ()

matousak

Klasický film pro teenegery, Láska, střední škola, pokus se zbavit o panictví, nedorozumění a následný happy ending (dost podobný prcičkám). prvních 45 minut filmu je skvělý humor jde dobře, vtipy nejsou špatný ale po 45 minutách se to začne strašně táhnout moc vtipů už není a pokud tam nějakej vtip je tak už je ohranej. ()

Mylan_ek

Zkráceně prci prci prcičky + seriál sexuální výchova v  roce 2023. Scénaristi přišli s něčím novým a zajímavým. Tohle prostě dokonale funguje. ()