Karta se obrátí a nižší patra přemýšlí, jak hru dotáhnout do vítězného konce. Čas ale běží podle vlastních pravidel a v domě dojde k podivným brutálním událostem. (Netflix)

Anderton

Karta sa náhle obracia, avšak ak niečo vyzerá až príliš jednoducho tak v niečom musí byť háčik. No a tým háčikom a ďalšou paralelou s našimi bežnými životmi je zrada vnútri zdanlivo súdržnej skupiny. Ono túžba po peniazoch a náhly pocit moci sú nesmierne silné a ak môžem mať xxx miliárd, prečo sa uspokojiť s xx miliardami. Však nejaký ten vytrhnutý necht či zub, to človek vydrží a navyše to publikum pobaví. ()

Lenka.Vilka

Takže se to konečně podařilo, všechno dopadlo dobře a my teď jenom počkáme, dokud nám nedojde čas a půjdeme domů? Ne, tak rychle, ty nižší třído, která si nyní konečně může žít na vysoké noze! Je čas přestat věřit sami sobě navzájem! Protože kdo říká, že správný chování jde ruku v roce vzpomínce na špatný věci? Je to někdo z nás? Můžeme si věřit? A vážně každý z nás už chtěl jít domu, jak tvrdil? Nálada tohohle dílu byla strašně depresivní... :( ()

Ahsoka

Prvá polovica epizódy bola viac-menej umiernenejšia kompenzácia utrpenia, a popravde zašlo to až do priveľkej nudy. Druhá polovica bola zaujímavejšia a dala by sa popísať slovami intrigy, manipulacia a naivita. Opäť návrat k hlavnej myšlienke, no bojím sa že to zase smeruje naspäť do násilného extrému. ()