Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

CageDepp odpad!

Každý má svý začátky, ale takovýhle bych nepřál nikomu. Jestli se na tohle někdy podívá Sylvestr Stallone tak se musí držet za hlavu a hanbou propadnout do země. . a na konci byl pěknej taneček, kterej asi nikdo nepobere. Bobr sem bobr tam a hups do sněhu to je asi vše co zde uvidíte. . Zlatej hereckej začátek Arnolda Schwarzeneggera ve filmu Herkules v New Yorku. ()

Lukoboss odpad!

Vlastně jsem viděl jen asi pětiminutovej sestřih "toho nejlepšího" a jsem hrozně rád, že to nebylo delší nebo nedejbože, abych ten film viděl celej. Prostě kdyby se to jmenovalo Hoši od Bobří řeky, nikdo by nemohl říct ani slovo. Naštěstí se Stallone dal na lepší dráhu a dneska je z něho legenda, což je obdivuhodné. Italskýho hřebce už ale nikdy víc... ()

Ramone11

Krome nestydateho soulozeni zde Sly skace pres ploty a prohlizi se v zrcadle, zbylých cca 90% filmu jsou zabery na bobry...zabery na Slyovi koule...zabery na bobry... a ehm? Jo a do toho hraje silena disco hudba 70 tých let. Ja se proste naramne bavil (byl sem trochu pripitej) a musim ohodnotit tenhle skvost **** :-D ()

Blazin

Na tenhle film jsem se podíval jen z důvodu toho, že tam hraje Sylvester Stallone, je to můj oblíbenec a o tomhle filmu se toho šuškalo a psalo jak Sylvester začínal, tak jsem se podíval a je to blbost, i když o to nejde, ale ani erotika to není nic moc, ubohost. Souhlasím s Faustkou, že Sylvester se snaží hrát a i Rocky nějak začínal :-). ()

Frajer42 odpad!

Jakožto Stallonův velký obdivovatel, jsem byl nucen podstoupit i tento velkofilm. Samozřejmě, že jsem již před zhlédnutím očekával monstrózní sračku, protože moc dobře vím, jak strašně zbytečným žánrem soft porno je. Pochopitelně to vím pouze z doslechu. Už úvodních 10 minut dost hlasitě našeptávalo, abych vzal nohy na ramena a utekl, dokud se to dá. Než Stallone předvedl, jaký je neuvěřitelný tvrďák, tak si zaběhal zasněženou krajinou v jakémsi medvědím kožichu, přeskákal 5 plotů, 10 laviček a nevynechal ani dětskou prolézačku. Průprava na Rockyho? Tiše jsem doufal, že až dojde na tu část pro dospělé, že to bude za něco stát. Nestálo! Příběh je od samého počátku lobotomická záležitost, takže jsem ho projel s patřičným zrychlením, které odpovídalo jeho kvalitám. Bohužel se do filmu dostala celá plejáda zrůdiček, takže nakonec nestál ani ten Sylvesterův kovboj. Chvílemi si člověk připadá, že zabloudil v zoo do bobřího výběhu. 60 minut vzájemného plazení se po sobě bych nepřál nikomu ani vidět, natož pak zažít. Chudák Sylvester, kam až se člověk musí snížit pro 200 dolarů. Tento pokus o film je mnohem horší, než už tak dost děsivá pověst, která ho předchází. Fuj, fuj, fuj. Už nikdy se nepodívám na Stalloneho tak, jako jsem se na něj díval dosud. ()

• Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)
  • Inzerát, ve kterém se hledal herec do role v tomto pornosnímku, objevil Sylvester Stallone v novinách. (McLushi)
  • Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)