Speciální tým Kolín - Série 5 (2007) (série)
Režie:
Michael SchneiderScénář:
Sven PoserKamera:
Andreas ZickgrafHudba:
Stephen KeuschHrají:
Gundula Rapsch, Jophi Ries, Mike Hoffmann, Jasmin Gerat, Kerstin Landsmann, Hans-Martin Stier, Christian Schmidt, Hannah Herzsprung, Thomas Clemens, Delia Mayer, Rüdiger Vogler, Max Herbrechter (více)Hrají
Gundula Rapsch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Stockinger (1996) (seriál)
Jophi Ries
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Mike Hoffmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Jasmin Gerat
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kerstin Landsmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hans-Martin Stier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christian Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hannah Herzsprung
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál) - herec, vypravěč
Berlínští psi (2018) (seriál)
H+ (2011) (seriál)
Thomas Clemens
Rakousko
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Delia Mayer
Čína
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rüdiger Vogler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Max Herbrechter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Charlotte Schwab
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Karl Kranzkowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Paul Grijpma
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Hans Georg Panczak
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Pierre Shrady
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Eckhard Preuß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Roland Riebeling
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Ritz
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)