TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (více)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiální text distributora)

hlína

Nepozvracel jsem se, takže normální bulvár, hvězdička je za občas vtipnou reportáž (ze dvou dílů který sem viděl jsem zaznamenal minimálně dva vtípky) ke hvězným nížinám táhne tuto šou nepochybně hvězdná celebrita z největších, národní umělkyně a "herečka" Gábi Partyšová... ()

FireTight odpad!

České celebrity se snaží aby bylo o nich slyšet a tak se točí reportáže prakticky o čemkoliv. Agáta, Iveta, Sámer, to jsou nejčastěji skloňovaná jména jak v Top Star Magazínu, tak v našem bulváru všeobecně. Snad jen ta Mahulena tomu dává alespoň špetku serióznosti, ale sama na to nestačí. Na druhou stranu, není všechno tak špatné, například dokumenty o českých hercích pojmenované "Top Star" (například poslední o Miloši Kopeckém) se mi naopak docela líbí a rád se na ně podívám (klidně i v repríze). Tahle série se autorům vážně povedla, jenže tady se bohužel hodnotí magazín a ten je právem odpadový. ()

sigf07 odpad!

Televizní obdoba Blesku, Aha a podobných plátků, kterou jsem měl tu "čest" párkrát vidět během přepínání programů. Cílová skupina - stárnoucí zahořklé drbny a důchodci - si to ale určitě užijí a mohou prohlašovat, že mají kulturní povědomí. Zchátralovou Bočanovou raději ani nekomentuji. ()

m4xp4yn3 odpad!

"Zpěvák skupiny Maxim Turbulenc má dluhy". Ježiš, no a co?! Žumpa. Ale marná sláva, divák dostává oč žádá. ()

RAY~ odpad!

Blíží se půlnoc, nemůžete spát a lhostejně měníte programy.. až narazíte na tenhle skvost, kde se Mahulena Šňupanová baví s Heidi Janků o tom, jak se málem posrala při vystoupení v DOREMI. Jó Heidi.. je jí asi 92, vypadá na 35 a podezřele často mluví o prdění a sraní. Už asi chápu proč se ji říká Heidi. ()

m0lL!sS odpad!

Rytmus života v multimediálním provedení. Byl tu Prásk, nyní je tu Top star magazín s Mahulenou Bočanavou...a co bude dál? Abych však Primě nedával pouze záporné bodíky, věřím, že řada lidí si k tomuto pořadu najde cestu a ráda se dozví něco ze soukromí celebrit. Já mezi ně bohužel (nebo bohudík) nepatřím a proto hodnotm tak, jak hodnotím... ()

AjfelCZE odpad!

Dívat se každý všední večer po zprávách na Prima family na Nahulenu a její kamarády ze světa showbyznisu. To opravdu nemusím. Dělat reportáže o tom, jak tuzemských lihovarům pomohla svou spotřebou Ivetka Bartošová zvýšit příjem nebo že Špindl se stal opět dějistěm setkání české "smetánky". To opravdu nemusím. Pryč s tímhle humusem :/ ()

Freshoun odpad!

Zezačátku celkem "normální" bulvární pořad ale to co se tam děje teď...viz.výměna moderátorky(zlatá Mahulena)opakující se trapná a tupá Agáta Hanychová a sem tam nějaký Pomeje,Bartošová. ()