Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiální text distributora)

Attta

Člověk, vždycky nerad zná pravdu :D a možná proto je tento pořad tak špatně hodnocený! Průměrnému čechovi je stravování u prdele, a tak chápu že na českou masu tenhle pořad nezapůsobí. Já se naopak na tento pořad rád podívám. Snad jedna z mála reality show na kterou se dá dívat, protože má alespoň nějaký smysl a doufám, že divákovi který není totálně lhostejný to i něco dá. Problém je, žě většina lidí neví o jídle a lidském organismu ani ty největší základy a tak se snadno stane, že člověk který chce zhubnout aplikuje dietu ve kterési koupí dietní párek a k tomu si dá rohlík a přestane jíst!!!! Aby to fungovalo člověk musí mít POHYB a dát svému tělu jen to, co opravu potřebuje a nic navíc, to je ten základ pro úspěšné hubnutí, či vypracování postavy nebo její udržení!!! Škoda že na tenhle pořad se většinou dívají lidé, kteří to nepotřebují. ()

giovanni3

Co k tomuto pořadu říci? Kladem je určitě snaha napravit český národ, kdy si člověk uvědomí co si vlastně kupuje za bordel (viz masné výrobky v kterých skoro není maso) a co jsou kvalitní alternativy. Záporem je snaha fascinovat těmi stoly hrůzy a vlastně neustálé omílání jednoho a toho samého, či náprava těch českých rádoby hvězd. Nesleduji to, ale člověk se tomu pořadu nevyhne a občas si z toho i něco "odnese". 3z5 ()

Ydrosten

Hanbou bych se musel propadnout , kdybych s 30 kily navíc vlezl do téhle " šou " Nechápu lidi co se snaží zhubnout a nejde jim to. Já jsem po nemoci ( dost blbé ) přibral 18 kilo. A protože se mi to nezamlouvalo , tak jsem zhubl a shodil kila zcela normální cestou. Jako pardon ale zhodit 30 - 40 kilo za 2 měsíce je podle mě dost o zdraví - tělo se nedá tak dobře zregulovat aby mu to nevadilo. Tendle pořad je další v řadě co má ponižovat chudáky tlusťáky a obyčejným lidem má dokázat že každé prase snězené o zabíjačce je hřebík do rakve. Já mám prasátka rád a hřebíky si klidně budu schovávat. Jinak bych jen dodal : kdo je línej cvičit a aspoň trochu se hýbat , ten je potom donucenej nosit sebou kila navíc. Trapné až na půdu ( viděl sem cca 11 dílů spíše ze zvědavosti , kterej debil se nechá ztrapnit a ponížit tentokrát ) 1* za odvahu pár lidí s tím OPRAVDU něco dělat ( upřímě ale nechápu jak to někdo může nechat zajít až tak daleko ) ()

Jacinda

Na rozdíl od diet, šílených hubnoucích postupů a zázračných metod ukazuje pořad zdravé hubnutí prakticky výhradně jídlem, spojené se zdravím pohybem. Z pořadu jsem se naučila spoustu důležitých věcí - složení jídla, množství jídla, reakce těla na hlad a na potraviny, atd. Pořad doporučuju všem, kteří se snaží zhubnout. Já kombinuju insanity workout, Jste to co jíte a výživového poradce - výsledky jsou ohromné ()

reditelka

Udivuje mě, že jsou mezi námi takoví, co si libují v třepání pupkem a zadkem před kamerou. Nelíbí se mi vyhazování jídla (i když nezdravého) do popelnice. Naopak se mi líbí to, že se diváci dozvědí od odborníků něco o správném stravování a o tom, že se vyplatí číst obaly výrobků. Spousta lidí totiž s prominutím sežere cokoli. ()

• Kateřina Cajthamlová není profesí diabetolog, ale internista a systematický terapeut. V jednom rozhovoru přiznala, že se k pořadu dostala nedopatřením a počátečním nepochopením, oč v něm vlastně půjde. Její kolega Petr Havlíček je dokonce původně zootechnik. (Olík)