Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiální text distributora)

vesper001

Strašně ráda se dívám na pořady o zdravém životním stylu a cpu se přitom něčím smrtícím. Tudíž tento způsob zábavy zdá se mi poněkud nezdravým. :) Jde o show podobné koncepce jako Ano, šéfe!, kde je ale na místě restaurace v nesnázích jedinec v nesnázích. Ten je nejprve znectěn za své nekonfekční tělo i duši, pak následuje více či méně emocionální snaha o nápravu, a poté šťastný či nešťastný konec (přičemž happyend diváka motivuje a unhappyend diváka potěší, je tudíž třeba obojí pravidelně střídat). Záměr jistě chvályhodný = jsme tu od toho, abyste ani doma nejedli blafy. Jenže… se Šéfem mi prostě chutná víc než s Doktorkou. ()

Stegr

60% - Lidé, zabředlí v pasti ze sladkostí a sádla, kteří se rozhodnou se přes svůj problém dostat. To chce odvahu, žrát si a kynout je přece tak příjemná věc. Jíst zdravě a cvičit je pro národ omáček a knedlíků vopruz. Paní Cajthamlová je navíc hodně přísná a to je také obrovská motivace. Rozhodně jedna z těch povedených reality show... ()

petaspur

Zdravá výživa je jistě záslužná věc, ale nevěřím tomu, že to chutná aspoň jejím propagátorům. Hubnutí je totiž pouze byznys (postižených je hromada). A tak se budou odborníci do nekonečna rozplývat nad upravenou sójou, která je chuťově k nerozeznání od řízku s hranolkama. Přitom stačí jíst trochu méně, pravidelněji a občas se pohnout. ()

herr_carter

Typ takového pořadu asi normálně OK, ale já jenom když koutkem oka zahlédnu tu pizdu Cajthamlovou, co byla otrávená zřejmě už v děloze, sbíhají se mi všechny známé i neznámé žaludeční šťávy..."Tak ukažte Jano, co máte v ledničce, Vás osobně tipuju na samý nezdravý a tučný sračky..nojoooooo,dyk sem to říkala, nutela, čokoláda a prošlý rybí prsty...jsem prostě odbornice na slovo vzatá". Tvl, komu tahle ježibaba může být sympatická, to si vážně nedokážu představit - nedejbože, jaký debil/kráva si podle téhle kreatury nově nalajnuje život... ! ()

FireTight

Zvláštní reality show, která jako jedna z mála má i nějaký další smysl než čistě pobavit pár set tisíc po emocích lačných diváků. Protože já opravdu věřím, že Kateřina Cajthamlová chce těm soutěžím taky pomoci a zbavit je jejich nadváhy. Na druhou stranu mi začíná díl od dílu čím dál víc lézt na nervy, protože furt mluví stejně, reaguje stejně, stejný vtipy, pomalu u stejný oblečení... To ten Petr Pavlíček je daleko sympatičtější, možná díky jeho chování, které je na rozdíl od vždy stoprocentně odměřené Cajthamnové příjemnější, zkrátka působí o mnoho "normálněji". P.S.: Všem lidem, co se snaží zhubnout, držím palce! :) ()

• Kateřina Cajthamlová není profesí diabetolog, ale internista a systematický terapeut. V jednom rozhovoru přiznala, že se k pořadu dostala nedopatřením a počátečním nepochopením, oč v něm vlastně půjde. Její kolega Petr Havlíček je dokonce původně zootechnik. (Olík)