A.B.S

všechny plakáty
Krátkometrážní / Drama / Horor
USA, 2012, 12 min

Kusko.t2

Detský skrátkometrážny pokus o horor malého, 12 ročného dieťaťa, mladej Brighid Fleming, ktorej meno sa okrem scenára, produkcie a hereckej účasti, objavilo aj na pozícií režisérskej. Čo a v akej miere je jej skutočná zásluha je otázne, a pravdu povediac po zhliadnutí “A.B.S“ ma to ani nezaujíma. Školské prostredie nezbedného dorastu sa pre nesympatickú roztlieskavačku Grace (Brighid Fleming) ocitá po odhalení tajomstva o niečo staršej Ester vo víre nových skutočností. Deti :) Tie ich amatérske “gore šplechy“ z družiny a umelé reakcie pod dohľadom pani učiteľky na dôchodku, môžu pobaviť len vlastných rodičov uslintávajúcich na každom jednom fekálnom videozázname. Pozor, ABS nefunguje! Náraz je nevyhnuteľný. ()

SOLOM.

Tatí půjč mi kameru, mami půjč mi vařečku – jdeme si s partou kamarádů a kamarádek natočit ukrutně brutální horor…Dětsky naivní, dětsky nevyzrálé a po většinu času i neskutečně nudné. Co víc k tomuto krátkometrážnímu kousku napsat, než že kromě finálního „masakru“ vařečkou tu toho k vidění moc zajímavého opravdu není. ()