A.B.S

všechny plakáty
Krátkometrážní / Drama / Horor
USA, 2012, 12 min

SOLOM.

Tatí půjč mi kameru, mami půjč mi vařečku – jdeme si s partou kamarádů a kamarádek natočit ukrutně brutální horor…Dětsky naivní, dětsky nevyzrálé a po většinu času i neskutečně nudné. Co víc k tomuto krátkometrážnímu kousku napsat, než že kromě finálního „masakru“ vařečkou tu toho k vidění moc zajímavého opravdu není. ()

Kusko.t2

Detský skrátkometrážny pokus o horor malého, 12 ročného dieťaťa, mladej Brighid Fleming, ktorej meno sa okrem scenára, produkcie a hereckej účasti, objavilo aj na pozícií režisérskej. Čo a v akej miere je jej skutočná zásluha je otázne, a pravdu povediac po zhliadnutí “A.B.S“ ma to ani nezaujíma. Školské prostredie nezbedného dorastu sa pre nesympatickú roztlieskavačku Grace (Brighid Fleming) ocitá po odhalení tajomstva o niečo staršej Ester vo víre nových skutočností. Deti :) Tie ich amatérske “gore šplechy“ z družiny a umelé reakcie pod dohľadom pani učiteľky na dôchodku, môžu pobaviť len vlastných rodičov uslintávajúcich na každom jednom fekálnom videozázname. Pozor, ABS nefunguje! Náraz je nevyhnuteľný. ()