Joe a Bambini patří na Divokém západě k pěkným výlupkům, málokdo ale tuší, že oba psanci jsou ve skutečnosti bratři. Když se pak po letech konečně sejdou v domě své máti, musejí odpřisáhnout, že se o sebe navzájem postarají. Bambini dostane za úkol naučit lenivého karbaníka Joa pořádnému řemeslu jako je přepadání dostavníků nebo krádeže koní a Joe má zas tahat své prchlivého bratra z problémů. A protože každý přistupuje ke svěřenému úkolu po svém, zamotá se sourozenecká dvojice do složitého plánu s převleky za vládní agenty a podivnou misií, kde mniši místo rozhřešení rozdávají monokly... Ve volném pokračování bláznivého westernu Pravá a levá ruka ďábla (1970) se opět sešlo herecké duo Bud Spencer a Terence Hill pod režijní taktovkou Enza Barboniho. (Česká televize)

tranquill

Mně se tohle pokračování zdálo takové filmovější... Ale musím konečně zmínit, že obdivuji padouchy bojující proti Terenci i Budovi, protože často dostanou do nosu a ještě za to pěkně poděkují :-))) ()

Torgal

Film poskladaný z hromady vtipných scénok, ktoré sú síce zameniteľné s inými filmami s Budom Spencerom a Terence Hillom, ale zábavné sú kráľovsky aj tak. Problém nastáva vo chvíľach, keď sa miesto humoru dostáva do popredia príbeh. Ten je tu takpovediac prebytočný a film len naťahuje. 7/10 PS: Stanica Film Plus, na ktorej som Joea pozeral sa veľmi nevytiahla, keď film uťala desať minút pred koncom, lebo sa už mal začať ďalší program. Toto som ešte nezažil a dúfam, že už ani nezažijem. ()

boni

Podobný film jako Pravá a levá ruka ďábla. Opět se děj odehrává na Divokém západě a je plný skvělých a vtipných scén, boxerských klání Buda Spencera a ekvilibristiky Terence Hilla. Další klasika, která se neomrzí. Mé dětství, mé dospívání a určitě i moje dospělost. ()

Grogan

Dobré pokračování Pravé a levé ruky ďábla, i když první díl mi přišel přece jen lepší. Bitky a hlášky tradičně dobré. ()

Henry Morgan

Skutečně jedna z lepších komedií této dvojice. Ať už počítám filmy vsazené do současnosti nebo westerny. Skutečně velmi zábavné. Navíc mě potěšil děj, protože držel linku a neodbočoval, ani se neztratil. Sice na konci byla opět nekonečná bitka s velmi známou choreografií(jeden by řekl, že si to vymýšlí sami), ale to k tomu patří. Prostě dobré. v tomto žánru jeden z lepších. ()

Mitisko

Dobrý scenár, jednuduchý príbeh, neuveritelne dobré dialogy a super hlášky. Herecké výkony Terenca Hilla a Bud Spencera ani nemusím komentovať proste dokonalé. Najlepšia scéna v reštavrácii! Film som videl asi 100x no už sa teším na jeho znovupozretie! Hodnotenie jasných 5* nič viac nemože westernovka mať ()

Nocturno culto

Bitky nechybí, šarm a klidná síla taky ne a to vše opepřeno kvalitním humorem ale přesto už to nemá takový tah a šťávu jako několik starších děl...Velmi vtipná je scénka s mnichem ve zpovědnici :-)) ()

kratina

Slavná a zábavná dvojice opět v akci. Bambíno - nevrlý hromotluk s pádnou rukou a jeho nevlastní bratr Trinità – liška podšitá s andělsky nevinným kukučem a s poflakováním jako životním krédem. „Krást koně? Kde mám na to vzít čas? Nemám ho, ani když nic nedělám.“ ... Celej já! :-) ()

Likan7

Za scénu v restauraci a v kostele. Ty jediné byly alespoň nějak vtipné a zapamatovatelné. Jinak se jedná o úplně stejný peklo, jako první díl. Kde nic, tu nic. Spagetti-western je nově můj nejnenáviděnější žánr. ()

Psycho.R

Výborná komedie, kde vše zapadá jak má. Vtipy jsou perfektně načasovaný, chemie funguje a tradiční rozdělení rolí taky. Jediná slabší část je závěrečná bitka, která je zmatená a bez nápadů. ()

kyLuke

Tento film je pro mě vlastně nejkultovnější ze všech filmů této dvojky . Sálá z něho westernová a příjemná atmosféra ,tak jako z žádného jiného . Herci výborní , režie skvělá , scénář vynikající , hudba výborná , takže nevím , co si chcete přát víc ? ( možná trochu zkrácení závěrečné scény , ale to je detail) 90%!!! ()

Stanix

Pokračování Barboniho špageťáku se stejnou výškou laťky. Smrtící hlášky. Spolu s prvním dílem BEST film S+H. ()

topi80

Film, který by rád navázal na geniální Pravou a levou ruku ďábla, ale zaostává bez výjimky ve všech aspektech, a to dost zásadně. ()

MrMir

Naprostá klasika dua TB. Svižnějši a vtipnější než jednička, "žrací" scény naprosto úžasné (viz. večeře v salónku) a výborný ansábl herců. Nic pro intelektuály, nicméně pokud chcete vypnout mozek a výborně se bobavit, vřele doporučuji. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer