Oh Mal-Soon je 74-ročná vdova, ktorá si uvedomí, že sa pomaly stáva záťažou pre svoju rodinu. Keď sa potuluje po uliciach, narazí na fotoateliér a rozhodne sa obliecť do pekných šiat, aby si nechala spraviť autoportrét. Potom, čo vyjde z fotoateliéru, záhadne zmení svoju podobu a navráti sa do tela svojej dvadsaťročnej ja. Mal-Soon chce z tejto jedinečnej príležitosti vyťažiť čo najviac; zmení si meno na Oh Doo-Ri (Eun-kyung Shim) a rozhodne sa, že si užije čo najviac zo svojej mladosti. (figliar)

alisa.upir

Vzhledem k tomu, že mám v práci několik kolegyň původem z těchto končin Asie, přijde mi chování slečny sice nepříjemné na západní poměry, ale dost v cajku vzhledem k jejich kultuře. Moc hezká vtipná komedie, sice se zlomeným srdcem na konci, ale na takový filmy se člověk může dívat kolem dokola a neomrzí. ()

Ceres

Je to sakra dobrá komedie, u které jsem se pákrát neskutečně zasmál. To celé je opět posypané tím krásným korejským filmovým cukrem, jelikož ty dramatické scény, kterých film pár má, jsou výborné, zvlášť když mladá Malsun zpívá píseň, kde se prolíná její život. Výkon 20 leté herečky, která s takovou parádou zahrála správnou korejskou 아줌마 s typickým jazykovým projevem, bylo krásné podívání. Když si k tomu přičtu část natočenou v Ocean Worldu, vodním zábavním parku, kde jsem si při prvni vlně narazil palec o to zasrané betonové dno, hned jsem měl na krajíčku díky vzpomínkám. Takhle jsem se těžko bránil tomu, abych tomu dal plnou palbu, ale nakonec jsem odolal díky té komerci. Tento film je hodně hodně dobrý, kdy díky tomu krásnému humoru, budu na tuhle specialitku v dobrém vzpomínat. Celkově tedy hodnotím objektivně 84 %. ()

Bukk

Jestli jsem něco o tohohle očekávala, tak to byl aspoň jeden blonďatej frajer. Což se mi taky potvrdilo. Protože bez někoho takovýho by to nebylo ono. Co se samotnýho filmu týče, ta banda rozpustilých korejských důchodců mi naprosto sedla. Jak se Mal-Soon proměnila, kdežto ve svý starší podobě jsem ji ty neustálý výčitky a narážky žrala, svým chováním jako pískle mě akorát štvala, ale to tý herečce musím nechat - rozená bábinka. Stejně nejvíc si to dával dědek, když zjistil, jak to všechno doopravdy je a scény s ním naprosto priceless. No co dodat - komedie jak vyšitá a k tomu dostanete pár tipů, jak randit s babičkami. ()

zette

Hwang se po skvelem Dogani pustil do zcela jineho zanru a i kdyz SG neni spatna komedie, prislo z me strany zklamani. Postava Oh Doo-Ri mi po vetsinu filmu byla protivna a kazi tak celkovy dojem z celeho filmu. Jinak se jedna o celkem milou komedii, plnou barev a s peknymi pisnickami. Filmu by urcite prospela kratsi stopaz. ()

Lacike

Klasický príbeh o návrate staršej osoby do svojej mladosti je ozvláštnený tým, že sa stará babka nevracia do minulosti, ale omladne len jej telo, ale ona ostáva v súčasnosti. Čo je celkom zaujímavé, ale príliš ma nebavili epizódky ktoré s mladým telom zažíva. Asi najviac humoru malo vyplývať z toho, že aj s mladým telom sa správa a má vkus ako stará babka. Mne sa najviac páčil úvod, kým ešte bola stará a ufrflaná. To bolo fakt vtipné. Potom si zrazu začala život užívať a to už taká sranda nebola. Ani stret s jej rodinou ma príliš nezaujal. Pekný bol akurát len jej vzťah s vnukom. Línia so speváckou súťažou išla úplne mimo mňa. Už som chcel dať len 2 hviezdičky, ale nakoniec film v mojich očiach zachránil nádherný dojímavý rozhovor babky s jej synom. Tak kvôli nemu dám aj tretiu hviezdičku. Ale celkovo to je pre mňa len priemerná komédia. 5/10. P.S: Kórejčina mi znie ako jeden z tých príjemnejších ázijských jazykov, ale už mi trochu začína liezť na nervy, neviem či to je jedno slovo alebo ich je viac, ale znie to jak keby si chceli odchriaknuť. Chrrrr. Naviac z úst ženy to pôsobí fakt nepríjemne. ()