Helen Dorn
Režie:
Johannes GrieserScénář:
Jürgen PomorinKamera:
Wolf SiegelmannHrají:
Anna Loos, Matthias Matschke, Stephan Bissmeier, Ernst Stötzner, Karl Kranzkowski, Oliver Stokowski, Ulrike Barthruff, Max Hopp, Gaby Dohm, Muriel Baumeister, Marie Bendig, Michael Lott (více)Hrají
Anna Loos
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Matthias Matschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Stephan Bissmeier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Ernst Stötzner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Bila jednom jedna zemlja (1995) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Karl Kranzkowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Oliver Stokowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ulrike Barthruff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Max Hopp
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Gaby Dohm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Muriel Baumeister
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Marie Bendig
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael Lott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Oliver Bröcker
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Joachim Król
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bettina Lamprecht
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Marian Kindermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Aleksandar Jovanovič
Západní Německo
Nejlepší seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Ivalo (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Jörg Malchow
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Georg Marin
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Marc Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)