20 Matches

Krátkometrážní / Drama / Horor
USA, 2015, 10 min

Ako vyzerá príbeh, ktorý je odrozprávaný počas toho, ako zhorí 20 zápaliek? Na túto otázku odpovie Nina Rausch v tomto desivom krátkometrážnom horore o vrahovi z Viedne. (Marceloo)

SOLOM.

Nina Rausch zapálí a sfoukne 20 zápalek – za 20 obětí (přistěhovaleckých žen) rakouského sériového vraha. Pojďme si vyslechnout zajímavý příběh, který měl i za těch necelých deset minut vcelku zajímavou atmosféru – a to se tu prosím jen vypravoval příběh – bez jakýchkoliv digi / speciálních efektů, krve (jen formou slov) což by tvůrcům mohl závidět nejen filmař… ()

Marceloo

Ako vyzerá príbeh, ktorý je odrozprávaný počas toho, ako zhorí 20 zápaliek? Na túto otázku odpovie Nina Rausch v tomto desivom krátkometrážnom horore o vrahovi z Viedne. - Toto je riadne creepy príbeh. Len je velká škoda, že je to len fikcia. Príbeh je bravúrne napísaný a režisér má parádnu fantáziu so schopnosťou prezrádzať tie najmenšie detaily, ktoré človeka zasiahnu. Dokonca tu dostalo priestor aj dievča zo Slovenska. Prevedenie je špičkové a atmosféra vynikajúca, ale odporúčam pozerať tento snímok v neskorých nočných hodinách a v úplnej tme, pretože takto dokáže vydesiť a spôsobiť príjemné běhání mrazu po zádech. ()

Scraffy

Zaujímavý nápad a aj poňatie. Nina Rausch je super a vedel by som si predstaviť aj viac fikcií s ňou alebo aj s niekým iným. ()